Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jelent kezett tojás színű...

Ha jelent kezett tojás színű kocsonyás folyás, de az ovu teszt negatív volt, attól még lehetett pé?

Figyelt kérdés
Febr 21-én elentkezett a tojásszínű kocsonyás folyás, viszont az ovu teszten csak halvány teszt csík volt olyan mint elötte való két nap is.Attól még lehetett peteérésem?Mondjuk másnap nem teszteltem, meg az óta.És ha igen, és esetleg összejött volna a baba akkor mikor mutatja ki a teszt?
2009. márc. 3. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, nekem sem lett soha olyan pozitív, mint ami a tájékoztatóban van, mégis már a második babát várom!
2009. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tojásfehérjés nyák után pár nappal történik meg a peteérés.Pont akkor nem teszteltél szerintem!
2009. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nem várt menstruáció első napján csinálj terhességi tesztet!
2009. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!