Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg meritek tenni? (bővebben...

Meg meritek tenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Állítólag ha éjfélkor sötétben legugolsz a tükör elég és azt suttogod hogy "jelenj meg" akkor egy kéz megfogja a váladat és te a rémületbe belehalsz. Ha nem hisztek benne próbáljátok csak ki. Én nem hiszek az ilyenekbe de nem merem kipróbálni
2010. aug. 12. 11:47
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
nah szal arról van szó hogy én nem merem megtenni g*cire fosok !!! és mióta ezt a sz*rságot hallottam még a budira is reszketve megyek ki éjfélkor.
2010. aug. 19. 12:40
 32/38 anonim ***** válasza:

csak nem félsz, hogy megjelenik a golgotai? :D :D


Nyugodj meg, ez irreális városi legenda, ahogy már írták, konkrétan gyertyával kell idézni a tükörbe a lényt, gugolás nélkül,

ha meg a wc-n nem suttogod a jelenj meg dolgot, hát miért rettegsz ? :)

ne félj, az ilyen lények ritkán jelennek meg és valami különlegessel hívják fel magukra az áldozatok a figyelmet.

2010. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
de am tom hogy nem gugolva am azt is kijavítottam még az elején hogy térdelve
2010. aug. 20. 08:35
 34/38 anonim ***** válasza:
és az áldozatok mivel hívják föl magukra a figyelmet? CSak mer nem szeretnék öszefutni Bloody Maryvel a fürdőbe vagy kampókézel regelizni... Egyébként én se merem de majd 1x üvegezésnél ráveszek valakit xD
2010. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Isten mégis mi a f@sznak nyitna ki egy ajtót a gonosznak?
2010. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
idézéssel, azzal hívják fel a figyelmet, és teremtenek kellő erőt ahhoz, hogy átjöjjön. démonokkal kicsit máshogy megy, de ha nem szándékosan idézed nem valószínű hogy jön, ha meg hívogatod, de célod sincs vele, ha mégis megjelenne, valószínűleg bosszankodva hazamegy..
2010. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
"boszankoda hazamegy" az ugye nem azt jelenti h előtte még szivatgat mondjuk 1-2 vagy 10-20 évig aztán ha az elmeosztályon kötök ki akk hazamegy?
2010. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

nem :)

Legfeljebb akkor, ha meg tud szállni. De ez megint csak nem jellemző, és ha mégis megtörténik, olyanokkal próbálkoznak be, akikben van némi elcsenhető mágikus tudás. :)

A hozzád hasonló laikusoknak nem lesz baja :)

2010. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!