Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg meritek tenni? (bővebben...

Meg meritek tenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Állítólag ha éjfélkor sötétben legugolsz a tükör elég és azt suttogod hogy "jelenj meg" akkor egy kéz megfogja a váladat és te a rémületbe belehalsz. Ha nem hisztek benne próbáljátok csak ki. Én nem hiszek az ilyenekbe de nem merem kipróbálni
2010. aug. 12. 11:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Az egy másik,mikor le kell ülni/guggolni éjjfélkr egy tükör előtt,egy szál gyertyával.Álítólag a tükörben meglátod a saját öregkori önmagadat,de nem szabad addig hátranézni,amég el nem tűnik,azt nem tudom pontosan h miért.Ezt a variációt akartam egyszer kipróbálni,de betojtam és nem sikerült.Nem hiszek benne de akkor is nagyon berezeltem.Nem merem megtenni.
2010. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
velem is ugyanez a helyzet
2010. aug. 12. 13:09
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Öregem, látom, ti nem is vagytok igazi racionalisták, ha ilyenre kerül a sor. Csak tudjátok, hogy az idő mértékegységét is emberek találták ki, és ha még az rémisztőszellem létezne is, mennyi az esélye, hogy pont éjfélkor kinyúl a tükörből? Amúgy a tükör szilárd anyag, ahogy a fal is, amire ráteszed, meg aztán a "szellem" annyira nagy hatalmú, hogy látja ha valaki a világon ezt csinálja aztán minden ok nélkül kinyúlna és megölne. De azért olyan illedelmes, hogy megvárja, amíg letérdelsz. És szellemek amúgy sincsenek.
2010. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
hát épp ez a lényeg hogy megmagyarázhatatlan te meg itt a fizika törvényeivel akarod cáfolni?
2010. aug. 12. 16:11
 15/38 anonim ***** válasza:

hülyeség.

a saját legyőzendő "démonodat" látod meg, ami lehet egy érzés, egy rossz beidegződés, amit ha legyőzöl, erősebb leszel.

vagy konkrétan idézel valami lényt, de az nem fog kinyúlni mögüled, a tükörben jelenik meg.

2010. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

gyertya is kell hozzá, ami természetes fényt ad, vagy esetleg a telihold fénye és kész az idézés. nem kell guggolni, lehet ülni-állni.. bármit.


nem öregkori önmagad látod egy idézésnél, hanem a szemedtől kezdve torzulni kezd az arcod, ahogy megjelenik egy lény, és ha ez idő alatt megszakítod a szemkontaktust, a következő hét nap alatt a torz arcvonások maradnak meg az arcodon.

2010. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
úúúúúúúúrsiten :OO
2010. aug. 12. 20:40
 18/38 anonim ***** válasza:
nem jól csináljátok...gyertya kelll és háromszo gyorsan ki kell mondani hogy Hitler...aztán azt hogy seig heil vagy mi XD aztán akkor oott lesz hitler....bár van aki kajakra belehalt, de csak mert annyira elhitte, felment benne a pumpa, begyorsult a pulzusa és felrobbant a szíve.. :S
2010. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

miez talán valami időzített detonátor a szíve?? xD lool

Am kajak nekem Hitlerrel lenne miről csevegnem

2010. aug. 12. 22:01
 20/38 anonim ***** válasza:
74%
én is eldumálgatnék vele, esetleg össze haverkodnánk, éjfélenként meginnánk egy uveg német sört XD ellenénk XD
2010. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!