Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homokozóba bele meritek tenni...

Homokozóba bele meritek tenni 10 hónapos gyereketeket?

Figyelt kérdés
Mert nekem nincs más választásom, még ha nagyon tartottam is tőle, amint lemegyünk a játszótérre, rögtön meg van zizzenve a fiam, és kapálódzik, h menne a homokozóba. Nem eszi a homokot, nem rágcsálja a homokozócuccokat, mert cumit dugok a szájába. Iszonyat boldog, és csupa homok...de a nagyobb gyerekem miatt nem kerülhetjük el a játszóteret...és amint látom a pici szinte már jobban várja h lemenjünk. Ti is beleteszitek a homokba ekkorka csöppségeteket?
2010. júl. 20. 23:11
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Mivel nem jön válaszezt olvastam...sejtettem én is, h nem okos dolog a homokozóba engedni, de akkor most ne vigyem le?

2010. júl. 20. 23:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,én úgy vagyok ezzel,hogy minden betegségtől nem óvhatom meg a gyermekemet és emiatt nem fogom eltiltani a játszótéri homokozótól.Ügyelek rá,hogy lehetőség szerint ne vegyen a szájába semmit,de hagyom őt ott játszani.Szerintem nagyobb babáknál ugyanúgy veszélyes lehet a fertőzött homok.Természetesen az utána történő alapos mosakodás nem maradhat el.Ha jobban belegondolok,az utcán és a saját udvarunkon ugyanúgy felveszi a köveket,leveleket,apró matatnivalókat és oda ugyanúgy oda pisilhet a macska-kutya.Akkor ettől is tiltsam el?Ebben az életkorban pont ez a felfedezés a kedvenc időtöltésük.Én amondó vagyok,hogy a játék utáni alapos tisztálkodással és az állandó odafigyeléssel továbbra is engedni fogom a játszótéri homokozást.A lányom most egy éves.
2010. júl. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kislányom 10 hónapos. Pont tegnap próbáltuk ki a homokozót a játszótéren, mert gyerekek homokoztak benne és nagyon tetszett neki. Itt pár hónapja cseréltek homokot, kerítéssel bekerített játszón van. Szerintem az a baj, hogy annyira paráztatják mostanában az anyukákat mindentől, hogy kezd kialakulni a két véglet is. Egyik aki semmit nem enged, a másik akinek meg nem számít semmi, mert ilyet is lehet látni.

Az mellett, hogy próbálunk vigyázni az egészségére, fontos hogy boldog is legyen és ne csak azt hallja ezt nem szabad, azt nem szabad.

2010. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!