Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valakinek van valami tanácsa?...

Valakinek van valami tanácsa? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

van aki nem hisz benne és hülyének néz de ez van! arra nem vagyok kíváncsi.

Az utóbbi időben szellemre utaló jeleket vettem észre. tárgy leesett a polcról magától, olyan hang volt a szobámbn csukott ajtónál-ablaknál mintha koppant volna vmi a szekrényen és most félek. fura érzésem van ha egyedül vagyok :S könyörgök segíccsetek mert így nem tudok aludni!! ez nagyon para!! és nem csak beképzelem mert eddig egyáltalán nem foglalkoztam velük... :S:S

ha valakinek van tanácsa, tapasztalata írjon légyszi


2010. júl. 31. 00:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm :) megfogadom a tanácsokat mert félek :S:)
2010. aug. 1. 00:55
 12/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, Ha félsz és az "ágy alá bújsz" akkor nem érsz el semmit... Olyankor amikor hallod akkor egyszerűen állj fel és meny ki nézd meg miaz... ha félsz most akkor csak rosszabb lesz... Nem mondom azt hogy hülye vagy... Velem is voltak dolgok de amint megnéztem nem történtek utána dolgok. Ne ha igy folytatód akkor a konyhába nem fogsz kimenni mert anyira be leszel rezelve
2010. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nos, nekem pont tegnap koppant valami az ablakomon. Mivel épp kifelé néztem, könnyű volt látni az okát: egy rovar vágódott neki. Te is nézz körül, nincs-e valami bogarad,

könyv leesés pedig lehet egy instabil helyzet, ami szép lassan csúszik észrevétlen, míg végül eldől, vagy beremeghet a ház, ha a közelben elzúg egy kamion. :)

Én nem gondolnék emiatt egyből szellemekre.

Ha van szellemed, tudatni fogja, ennél nyilvánvalóbban is.

2010. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem a szobában van tv szerez be valami tv+dvd lejátszot+valami haláli vigjáték vagy valami ari filmet pl alvin és a mokusok (ha kell odaadom)
2010. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
tulságosan elhiszed hogy vannak szellemek , és az agyad KÉPES RÁ HOGY behalucináld őket magad elé mögé stb , a hangokat meg könnyebb , leesni a cucc meg kisebb földrengéstől is letud...erről ennyi peace out!!!!!
2010. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
figyelj én is parázok az ilyenektől mert nálam a szobámban rossz érzéseim vannak sőt még egyedül is vagyok de nekem erre az a módszerem h reggel alszok néhányórát és egész éjjel fenn vagyok mert nem merek aludni állandóan mintha valaki járkálna a szobámban de akk inkább elterelem a figyelmemet de ha ez sem segít akk úgy hallgasd a zenét ha telefonon vagy valami lejátszón akk tedd fel max hangerőre és akk semmit nem fogsz hallani de ha még rossz érzéseid is vannak akk miközben zenéthallgatsz magadban énekel vagy csatlakozom én is szorj szét mindenhol sót az mindig megvéd de ha a szüleid letolnak érte vagy valami akk tegyél az ajtód és ablakod elé valami vas tárgyat vagy akárhol ahol a szellem be tud jönni
2010. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!