Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valakinek van valami tanácsa?...

Valakinek van valami tanácsa? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

van aki nem hisz benne és hülyének néz de ez van! arra nem vagyok kíváncsi.

Az utóbbi időben szellemre utaló jeleket vettem észre. tárgy leesett a polcról magától, olyan hang volt a szobámbn csukott ajtónál-ablaknál mintha koppant volna vmi a szekrényen és most félek. fura érzésem van ha egyedül vagyok :S könyörgök segíccsetek mert így nem tudok aludni!! ez nagyon para!! és nem csak beképzelem mert eddig egyáltalán nem foglalkoztam velük... :S:S

ha valakinek van tanácsa, tapasztalata írjon légyszi


2010. júl. 31. 00:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Öhh, mostanában erős szél szokott lenni éjszaka. Nem a szél verdeste a szekrényajtót és fújt le valamit a polcról?
2010. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
minden ajtó, ablak be volt csukva, nem mozgott a levegő csak annyit h levegőt vettem... :S
2010. júl. 31. 00:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nálunk is van,de minden éjjel,énmár megszoktam,nem hiszek ezekbe a dolgokba,de amíg kicsi vtam paráztam ezektől:S:S
2010. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom ezügyben nincs, de tudom, hogy vannak ilyen furcsa dolgok.. Én is tapasztaltam már eléggé furcsa dolgokat..

Szerintem kapcsolj fel néhány villanyt és szóljon egy kis zene is, nehogy csak a nagy csöndet halld..


Remélem, hogy tudtam segíteni..

2010. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) segítettetek... második válaszoló:

mit értesz az alatt h kicsi? :S

2010. júl. 31. 00:48
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Az egyetlem negoldás az ha nem foglalkozol velük.Ne vedd fel ezeket a dolgokat,próbálj másra koncentrálni.Nézz meg egy vígjátékot és ha nagyon félsz imadkozz.Ez hülyén hangzik ,de én is imádkoztam,pedig nem is hiszek istenben.Segített.
2010. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

hát amíg kisgyerek voltam:)

2010. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden áron a szellemre akarod fogni (persze lehet hogy az nem akarlak megkérdőjelezni) akkor füstölj tömjént. nekem beszokott válni. Vagy csak haluzok sokszor és a tudat hogy meg fog szűnni megnyugtat.
2010. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szórjál szét sót a házban és tuti, hogy elkotródik!
2010. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom milyen,nekem olyan szokott lenni,hogy hallom a széket mintha leülne rá valaki:S.Nem kell tőlük félni.

Képzelj fehér,ragyogó fényt magad köré,majd képzeld el,hogy ez elterjed az egész szobádra,ha akarod a ház minden szobájára.Az imádkozás pedig tényleg használ!Csináld alvás előtt(minden nap),nekem bevált:),azóta nem hallom a zajokat.

2010. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!