Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most leszek 11-es. Valakinek...

Most leszek 11-es. Valakinek van vmi jó tanácsa?

Figyelt kérdés
Azt hallottam h a 11. a legnehezebb a gimiben.
2011. aug. 30. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

“A világ egy iskola, és az élet az egyetlen valódi tanító. Számtalan tapasztalatot kínál, és ha a tapasztalatok egyedül bölcsebbé tehetnének, az idős emberek mind boldog, megvilágosodott mesterek lennének. De a tapasztalatban el van rejtve a lecke.”

(Dan Millman – A békés harcos útja)

Tehát: tanulj,tanulj,tanulj!!!!

2011. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 11. osztály ugyan olyan nehéz mint tavaly a 10. volt, sőt talán egy súlycsoportban van a 2 évvel ezelőtti 9. osztályoddal is :D

Nincs olyan, hogy legnehezebb. Még a 12. osztály se nehéz, mert hiába ott az érettségi abban az évben már az órák többségén arról is van szó nem pedig új tananyagról. (persze ha rendes ütemben haladtak az osztályok)

2011. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 9. a legnehezebb.Mondom ezt leérettségizve,egyetemistaként.

Kilencedikben olyan buta voltam még,hogy nem tanultam semmit,pedig komoly gimibe vettek fel.Év végén elbeszélgetett velem az osztályfőnököm,hogy: "most én tényleg ide akarok-e járni?" Nem érdekelt igazából.Tizedikben már javult a helyzet,de nem sokat.Első szerelem,óriási lángolás,kit érdekel a tanulás?!Ez tartott tizenegyedik végéig,abban az évben már jöttek a problémák és én megint kezdtem lecsúszni.Majd szakitottunk és elkezdtem a tizenkettediket.

A javaslat:

TANULJ! :D Nekem a 3 évemet kellett behoznom egy év alatt,szerencsére sikerült,de óriási meló volt benne és hajtás...Bár nem a 11. a legnehezebb,ez már beleszámit a továbbtanulásba,ezért nem érdemes elcseszni.Ismételni még nem érdemes,inkább az idei évi tananyagot tanuld meg nagyon és csak jövőre állj neki a régieknek.

Ha jövőre felteszed ezt a kérdést,akkor tudok segiteni a végzős témában is,azt jobban vágom kicsit :) Ne kövesd el azt a hibát,amit én és könnyebb dolgod lesz.Sok sikert és kitartást!:)

2011. aug. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! utolsó: köszi,majd meglátjuk hogy fog menni :)
2011. aug. 31. 02:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!