Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek istenben? (Kérdésed...

Hisztek istenben? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

komolyan nem kell kiröhögni meg ilyenek...:)

csak a véleményetek érdekel hogy ki mit hisz?:D


2010. júl. 29. 16:14
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

nem vagyok nagyon kíváncsi majd megtudom :)

bár én azt hiszem hogy a halál után semmi sincs mármint nem tudom milyen érzés de örök sötétség...

2010. júl. 29. 16:41
 12/43 anonim ***** válasza:
Igen hiszek benne.
2010. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim válasza:
hiszek istenben (egy felsöbb hatalomban), de nem hiszek a keresztények Egy Istenében, a jó öreg kaposzakáluban
2010. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim válasza:
Utolsó, én keresztény vagyok, de olyan Istenről még nem hallottam. Te miről beszélsz?
2010. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 kayl18 ***** válasza:
én nem hiszek Istenben, a Bibliát többször átírták, vannak benne tanítani való részek, de amit Istennek hívtok, az valójában 2 dolog lehet, vagy földönkívüliek, mert hogy 100% hogy itt jártak több ezer éve és annyira tisztelték őket hogy ilyen magas rangot adtak nekik és templomokat emeltek a tiszteletükre, vagy maga az univerzum, tehát valamilyen szinten hiszek benne de nem úgy képzelem el mint személyt, Jézus viszont létezett ez tény, szerintem ő 1 nagyon fejlett idegen civilizáció 1 tagja volt, amely olyan fejlett és olyan magas tudati szinten van, hogy képesek irányítani a lelküket hova költözzön be
2010. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. júl. 29. 17:15
 17/43 anonim válasza:
bocs, "jó öreg Kaporszakállú" .. csak pár betü kimarad
2010. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim válasza:

Értettem. De olyan sincs! x)

Mi keresztények úgy hisszük hogy Isten egy lélek vagyis nem látható, és mindenhol jelen van. Semmiféle "szakállas ember" vagy hasonlót nem ír róla a Biblia.

Tudom hogy így szokták ábrázolni, de annak semmi alapja nincs :)

2010. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:

igazából én a Hatha jógában találtam meg saját lelkem utját .. én ott értettem meg mitől érzem azt amit érzek manapság ... azt az örült idegenérzést ..


akkor kaporszakállat elfelejtem :)

2010. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:
100%
Igen, hiszek Istenben, és ez a hit mérhetetlen erőt és kitartást ad a mindennapokban, továbbá reményt az olyan helyzetekben, amiről azt gondoltam régebben, hogy nincs kiút.
2010. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!