Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel a lélekvándorlásban?

Hiszel a lélekvándorlásban?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor szerinted mi voltál előző életedben?
2010. júl. 27. 19:41
1 2 3
 21/30 kayl18 ***** válasza:
én hiszek benne, a lélek tanulni jött a világba, minden bolygó 1 iskola, ha rosszul vizsgázol maradsz a Földön, ha jól vizsgázol, mehetsz másik bolygóra, egy magasabb tudati szinten és addig tanul a lélek míg el nem éri a teljes kozmikus tudati szintet, vagyis ha már mindent tud az univerzumról, ezután nem tudom mi lesz a lélekkel
2010. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

12:16.


A lélek olyankor, amikor "végzett", üdvözül, ahogy a kereszténységben tanítják. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 kayl18 ***** válasza:
ezeket senki sem tudhatja biztosan, de mivel van benne logice, így 50-50, a valószinüsége megvan mindkettőnek, tehát azt se lehet mondani hogy nem igaz, mindenki döntse el maga
2010. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
kayl18 én tudom hogy mi lesz utána a lélekkel, elvileg a plejdok szerint egyesül a mindenséggel azzal a dologgal egyesül ahonnan született minden , magával az univerzummal. De persze ezt a plejádok mondták.
2010. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Én hiszek benne, és egyszer beszéltem egy Emberrel aki megnézte a rajzaimat, és amikor meglátta az önarcképemet, amit átalkítottam...Aztmondta, hogy előző életemben Egyiptomi papnő voltam...ezért vonzódom nagyon Egyiptomhoz, és van egy Ankh nyakláncom is.
2010. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Én hiszek,mert mondjuk kicsi koromban mindig kutyának éreztem magam xD ésmindig kutyás újságokat akartam nézegetni, és olyat játszani, túl sok kutyánk nem volt akkoriba, csak egy de azt se láttam sűrűn mert meg volt kötve, meg anynira nem is érdekelt az a kutya
2010. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Én hiszek benne.

Szerintem valami vízi teremtmény lehettem, mert már betegesen vonzódom a vízhez (strandon képes vagyok reggel 8-kor bele menni, s egész nap bent lenni pl.)

2010. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Perszehogy hiszek.

Amúgy az állatoknak nincs lelkük, csak állati ösztönükxD

2010. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 kdavid123 válasza:
Szerintem valami olyan állat voltam ami szereti vizet..én imádoma vizet ♥♥♥♥ xDDD
2010. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Én igenis hiszek benne!

Sokszor gondolkoztam már rajta,hogy milyen lesz a halálom után egy másik testben. Vagyis milyen testben születek újjá. Újjászületésemkor remélem ember leszek!

2011. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!