Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemmel lehet valahogy...

Szellemmel lehet valahogy beszélni?

Figyelt kérdés
komolyan kérdezem:)
2010. júl. 26. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Lehet, dilikutya!


Felmászol valamelyik szimpatikus hídra Budapesten (ha vidéki vagy, egy magasabb ház tetejére), aztán ugrasz egy fejest a betonba. Esetleg a vonat alá fexel, csak ne vasúti átjáróban tedd (a fejest sem csúcsforgalomban), mert a helyszínelés sokáig eltart, és feltartja a forgalmat.


Szóval hazavágod magad, te is szellem leszel, oszt beszélgethetsz a másik szellemmel.


Komolyan mondom. :)

2010. júl. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, de ne úgy képzeld el, hogy leültök kávézni, és közben megbeszélitek, milyen mosóport használtok. egy Ouji tábla kell hozzá, és egy szertartás, többet nem tudok mondani. mert fogalmam sincs, hogy hogyan kell szellemet idézni. DE ne próbálkozz szakértő nélkül, mert ha a megvékonyodott kapun át valami kísértet vagy rossz szándékú szellem jön át, akkor ott nem lesz szép életed...
2010. júl. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NEm lesz bizony főleg akkor jön meg mindenféle szellem ha ilyen históriákat olvasol...
2010. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
első LOL xD ezen szakadok
2010. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nincs :D
2010. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szabad meg kérdeznem hogy mért akarsz egy szellemmel beszélgetni? Én is szívesen beszélgetnék egyel de az az igazság, hogy szerintem nem nagyon létezik ilyen, de viszont ha sokat meditálsz akkor , lehet rá esélyed hogy lásd a szellemeket. Én tudom hogy léteznek szellemek mert néha mint ha látnám őket egy pillanatra . hát ennyi.
2010. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mert kb 4 hónapja halt meg a nagyim és a nagypapim és nagyon hiányoznak. és ráadásul nagyapám a szemem láttára halt meg :'(
2010. júl. 27. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyet kérdezel, nyilván hiszel a szellemekben.

Ne törődj azokkal, kik csak mesének állítják be neked az egészet. Az a lényeg, hogy te higgyél benne. Más ne érdekeljen.

Igen, szelemmel lehet beszélni, de még nem ajánlom. Egyrészt, amíg nincs nyitva a belső szemed, addig nem láthatod a szellemet, s amíg nincs nyitva a belső füled, nem hallhatod a hangját. S ha nem látod őt, s nem is tudsz kommunikálni vele, minek idézed meg? Csak bajt hozol magadra és a házra, mert nem tudod majd visszaküldeni a helyére.

Ha mégis ilyet akarsz csinálni, valaki segítsen neked, ki látja őt, s vissza tudja küldeni.

Ouija tábla nem feltétlen kell hozzá.

S ne idézgess csak úgy szellemeket, mert az neked se, s a szellemnek se lesz jó! (főleg, ha aztán nem tud visszamenni.)

2010. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Részvétem , hát benned él tovább a nagyid és a papid is szerintem hagyd őket békében vigyél virágot és kész
2010. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez a téma engem is foglalkoztat. Hogy hívják ezeket a mestereket, mi az ő megnevezésük, akikkel együtt le lehet ülni és szellemet lehet idézni?
2010. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!