Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Itt van a dédnagyapám? Vagy...

Itt van a dédnagyapám? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Akik nem tudnak normális válaszokat írni azok ne írjanak mert ez egy komoly dolog.


A dédnagyapám lassan 4 éve halott. Ő harcolt a 2. világháborúban amit túlélt. Viszont egyre többször kerül a szemem elé a 2. világháborúról cikkek, filmek. Tegnap este olyan illat volt mint amilyen nála volt. Van egy katonakori képe amit úgy érzek, hogy talán a szobámba kellene rakni. Most egy szekrényben van...valahogy vonz az egész kép. Tegnap LÁTTAM egy alakot elmenni az ajtóm előtt de mindenki aludt. Sajnos szégyenlős voltam és nem nagyon beszéltem vele...de már nagyon megbántam. Ő lehet? Üzenni akar?


2010. júl. 24. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Ahogy írtad, Ő már meghalt.

Nem akar, sőt nem is tud üzenni, sehogyansem.

Azért érzel, látsz ilyen dolgokat, mert hiányzik és ilyeneket szeretnél érezni.

Nincs itt se mágia, se szellemek, se hupikék törpikék.

2010. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
A képzelet sok mindenre képes. A halottak nem járnak vissza,csak ma divat ebben hinni. Sokat olvasod az ezen az oldalon megjelenő babonákat. Csak az ostobák hisznek ilyenekben.
2010. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
az első kettő válaszban minden igazság, józan ész és racionalitás benne van.
2010. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
túlsok szellemes filmet néztél
2010. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy nagyon álmos voltal, esetleg lázas, vagy mástól halucináltál
2010. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!