Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon tényleg léteznek vámpírok?

Vajon tényleg léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés

Sok minden van a földön, amiről nem tudunk mégis léteznek. Ráadásul csomo ismerősömmel történt màr paranormális esemény. Akkor miért is ne? Mondhatjátok nyugodtan, hogy dilis vagyok...Nem érdekel. Én hiszek a vámpírokban és kutatok is utánuk.


Valaki tud mondani valami bizonyítékot a létezésükre? Vagy van valami történetetek?



2019. szept. 1. 02:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt nevezik Vámpírságnak ha egy lény egy másiktól nyer energiát. (én csak a babákat nevezem igy)

A vámpír éjjel fent van, és nappal pedig alszik. Mivel a denevér egyfajta génjét hordozzák magukban. A kérdés hogy most akkor, én is vámpír vagyok? xd mivel éjszaka fent vagyok, és nappal alszom.

Nem hiszem hogy létezne hogy lény aminek szügsége lenne állati/emberi vérre az életben maradáshoz. Ha csak nem a szunyogra gondoltál. :)

2019. szept. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ja és mégvalami, nehogy vért igyál mert vasmérgezést, májkárosodást, tüdővizenyőt, idegi rendellenességeket, alacsony vérnyomást, dehidratációt okoz. :)
2019. szept. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg tudományos oldalról megközelíteni a dolgot, egyébként kevesebb vámpíros filmet nézz!
2019. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ******?! ***** válasza:
23%
Először is megkérdezed, hogy léteznek-e? Utána a válaszírokra erőlteted, hogy bizonyítsák be a létezésüket? Következtetésképpen a válasz csakis igen lehet. Történetet írja? Hosszú vagy rövid legyen? Fantasy vagy tudományos?
2019. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Ezen már én is gondolkodtam és szerintem igen, léteznek!


Minden történetnek van alapja, még a Grimm meséknek is, meg a horror filmeknek is, MINDNEK!


Régebben éltek itt óriások is (találtak csontvázakat), akkor törpék is és tündérek stb, max. nem találkoztunk még velük.


Én úgy gondolom, hogy létezhetnek vámpírok is és ha belegondolunk, hogy évente hány ezer vagy több ember tűnik el nyomtalanul, akkor még egyéb más dolgokra is gondolhatunk.


Majd írd le, ha jutottál valamire a kutatásod során - csak aztán nehogy túl közel kerülj hozzájuk! :)

2019. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
82%
Nem léteznek vámpírok.Régen havasalföldről indult a legenda gyártás
2019. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyogok, kullancsok, vámpírdenevérek.
2019. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem iszom a vért, hanem hagymát pírítok alá, és arra kockázom az alvadt vért, és jól átsütöm. Most akkor én vámpír-e vagyok? Egyébként a Busójárásnak az egyik jellegzetessége a hagymás sült vér.
2019. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Energiavámpír létezik, és azt könnyen felismerheted, kevesen csinálják tudatosan. Az ilyen ember társaságában elfáradsz, bágyadt leszel. Ezenkívül vannak magasabb-alacsonyabb dimenziójú lények amik ha az aurádban vannak szívják le folyamatosan.
2019. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
"Minden történetnek van alapja, még a Grimm meséknek is, meg a horror filmeknek is, MINDNEK!" persze. A hófehérkének is, meg a teletabiknak is.
2019. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!