Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mondanátok olyan filmeket,...

Mondanátok olyan filmeket, amik a halál utáni életről szólnak, vagy a reinkarnációt dolgozzák fel?

Figyelt kérdés
Pl: Egyenesen átt,Éberség,Csodás álmok jönnek,Gost,ilyesmikre lennék még kíváncsi,ha valaki tud ilyeneket,kérlek írjátok le,mert szeretem az ilyen filmeket,de nem sokat ismerek!Köszönöm!

2010. jún. 2. 09:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Menekülés a pokolból (több ilyen című film is van, ennek az eredetije: Escape from Hell).

A halálközeli élményekről szól. Gyermekeknek nem ajánlott!


Küldj egy mailt, és küldök egy linket, ahonnan letöltheted.

2010. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Dokumentumfilm is érdekel? Egy nigériai férfiről, aki 48 órát volt odaát:


[link]

2010. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:

úúú erről eszembe jut egy film, amiben meghal autóbalesetben egy ember, bekerül a mennybe, ami kb egy New York, és azt csinálhat amit akar, annyit ehet amennyi belefér nem hízik el, mindent kipróbálhat..., de vissza akarják küldeni a Földre, mert az életében rossz ember volt...valami ilyesmi, de NEM TUDOM A CÍMÉT!!!

ha valaki esetleg igen, az leírhatná

2010. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Árvaház,

A faun labirintusa( részben halál utáni, de gyönyörű és sötét, nem gyerekeknek való "mese"),

Ink

2010. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Fehér zaj, 21 gramm, K-Pax
2010. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Pillangóhatás
2010. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
89%

A Pillangóhatásnak mi köze a reinkarnációhoz vagy a halál utáni élethez?


A Farkangyalt írta már valaki?

2010. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
a Pillangóhatás lényegében a döntésekből fakadó más-más életekkel foglalkozik, szerintem jogosan van itt, bár tény hogy határterületen van.
2010. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
2010. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
Kutyavilág!Nagyon jó kis film,picit szomorú de a vége vidám is egyben,párszor elérzényekültem:)De érdemes megnézni, mert nagyon jó kis film!Most nekem lenne egy kérdésem,...tudok még egy reinkarnációs filmröl,de nemtudom mi a cime és az kellene ha vki tudja a cimét kérem irja meg,régebbi film, nem mostani!Arról szól,hogy van egy házaspár,boldogan élnék, a nö terhes és a férje meghal vmiben. A férfi ujjászületik mint kisfiu,és kb a lánya is akkor születik vmikor,tehát egyidősek lehetnek.eltelik 18 év kb,és az ujjászületett pasi(srác) a saját lányának kezd el udvarolni,csak azért hogy a volt felesége közelében lehesen,és bebizonyitsa neki hogy ö a volt férje,rémlik is vmi jelenet... a srácot meghivják vacsizni,és a felesége felismeri ahogy sózza az ételt!Ha vki tud segitseeeeennnn!köszi
2011. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!