Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki járt már valamelyik előző...

Ki járt már valamelyik előző életében?

Figyelt kérdés

Hipnózissal,utaztatással...?

Elmeséled hol és ki ként éltél?Mit láttál?


2010. máj. 28. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
hujuj ez engem is érdekel-
2010. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor várjuk eggyütt a válaszokat:)
2010. máj. 29. 00:21
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Én jártam. Még most is ott vagyok.


De most komolyan. Ha hipnózissal visszavisznek az előző életembe, mi bizonyítja, hogy az előző életemben vagyok? Honnan tudom ezt pontosan?

2010. máj. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Én még nem, de valahogy sosem tudok idegeskedni semmi miatt sem, mintha mindig mindenről tudnám előre hogy hogy fog végződni...


És az esetek 80-90%-ban még hosszú távon is úgy történik..


Na ez miért van..?

2010. máj. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
itt még a válaszolok is kérdeznek xd én meg arra lennék kiváncsi hogy ami történt az örangyalom csinálta e?
2010. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Regressziós hipnózissal voltam. Érdekes és megdöbbentő. Lelkileg nem árt felkészülni. Megtörténhet, hogy mostani énednek nem fog tetszeni amit tapasztalsz, átélsz az akkori

életedből.

2010. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Kedves regressziós hipnózisos! Honnan tudod, hogy ahol "jártál" az az előző életed volt?
2010. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
A helyzet az, hogy a hipnotizőr vagy a kisvállalkozó aki végzi az életfakutatásodat, a lelkedre fogja kötni, hogy senkinek nem mondhatod el az előző életeidet, úgyhogy ne várj válaszokat. Ha írnak is nem komolyan teszik.
2010. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem akartam újra írni, mivel elsősorban az eredeti kérdezőnek akartam írni/válaszolni a kérdésére. Mivel elég ellenséges hangulat uralkodik itt, mégis írok, hátha....

Az ezoterikus képességek mindenkibe "be vannak építve" különösen azokba, akik a magyar nyelvet anyanyelvi szinten beszélik. /ez nem politika, hanem a nyelv kifejező képessége!!/

Én is tízen-húszon éve úgy gondoltam, hogy ezek nem létező dolgok, és ez hülyeség, ha nem tudom megfogni, meg mérni, meglátni. Hosszú út vezetett odáig, hogy elérjek oda, hogy megértsem: amiről nem tudom, hogy van, az azért még létezhet. /keressen mindenki magának példát/. Nem kell semmit elhinni, ki kell próbálni, ártatlan dolgokkal próbálkozni. Majd mindenki döntse el azok után, hogy mi a valóság, a saját tapasztalatai alapján.

Hogy honnan lehet tudni hogy ott voltam/?/. Ki kell próbálni.. Az érzékeléseket finomítani kell. Más az , és elképzelt, és más a valóság megtapasztalása. Gyakorlással egyre kisebb lesz a határ, és pontosább lesz a találat.

Én magam is ellene vagyok a tudás, a segítség pénzér való adásának. Vannak akik élethivatásnak választották ezt a területet, és valahol igazuk is van: -mit ér az ami ingyen van./?/ Van polgári foglakozásom, és abból élek...

2010. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én ** utaztató tanfolyamot végeztem, ismerősöket, barátokat szoktam uzaztatni. Egyik barátnőm, aki mindig nagyon félt a víztől, egy olyan életébe ment vissza, ahol öngyilkos lett: nem tudott úszni és szándékosan beleugrott egy tóba

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!