Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki lehettem előző életemben?

Ki lehettem előző életemben?

Figyelt kérdés
Tudom van millió ilyen kérdés itt és már biztos unalmas, de én komolyan szeretném megtudni, mert nagyon érdekelne, hogy mi a legegyszerűbb mondja ennek kiderítésére? Hipnózissal foglalkozó ember nincs a közelemben, meg hát sok a humbuk...léci komoly válaszokat akarok.
2017. márc. 7. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Az igazság érdekel vagy a mese?

Mi lenne, ha kiderülne, hogy egy kis indián pedofil voltál, akit levágtak a kecskéjével együtt?

Komolyan mondom, hogy senki nem voltál és senki nem lesz.

Most még lehetsz valaki egy darabig, akit elhiszel és elhitetsz másokkal. De elmúlik az is.

2017. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed, hogy volt előző életed, hiszel a reinkarnációban, hinned KELL, hogy van benne rendszer, van oka, tehát el KELL fogadnod a Karma létezését is.

A Karma lényege viszont a szellem fejlődésének biztosítása. A fejlődésed gátolná, ha tudnád, mit éltél előző életedben.

Összegezve tehát: HA van reinkarnáció, AKKOR van Karma, ha tudnád, mi voltál előző életedben, az a Karma működését akadályozná.

Érdemes megemlíteni, hogy az előző életed az azt megelőző életed tettei formálták, tehát MINDEN, a mostani életed megelőző életeid ismerned kéne, hogy tudd miért éled így a mostanit.

.

Gondolj J. Swift versének igazságára:

Nagy bolhának kis bolha

szipolyozza vérét,

kis bolhának még kisebb...

és nem látni a végét.

2017. márc. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Te egy Simon nevű ördögűző voltál előző életedben, akit elvitt az alkoholizmus. Ezt súgják nekem az ösztöneim! :D
2017. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!