Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintek mi lehettem elöző...

Szerintek mi lehettem elöző életemben?

Figyelt kérdés

lehet hogy sok negativ választ fogok kapni de elsősorban a normális válaszokra vagyok kiváncsi! eléggé Suicid hajlamú vagyok (nem figyelem felkeltésből!!! ) és meg is állapitották hogy Bordenline személyiség zavarom van,szenvedek ettől rendesen,sok kisérleten vagyok túl de egyik sem sikerült...pedig volt egy két komolyabb...mi lehettem elözö életemben vagyis inkább úgy tenném fel a kérdést hogy mi utal arra hogy mi voltam elöző életemben hogy most ilyen elcseszett vagyok? valami olyat elkövetten ami miatt most kell "adóznom"

válaszotokat előre is köszönöm :) 20/L



2014. febr. 28. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Lehetséges hogy valami rosszat tettél,

amíg,nem deríted ki nem tudod meg ki/mi voltál.

2014. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nemtom, a buddhisták szerint pl ha elözö életedben valami nagy rosszat teszel, akkor a következő életedben betegségeket kapsz. Tehát ha elözö életedben egy erőszakos férfi voltál és sok rosszat okoztál, akkor most egy félénk nő vagy aki látszólag ok nélkül szenved, de ez csak példa.
2014. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
húú hát akkor nagyon rossz ember lehettem...és hogyan tudnám kideriteni?mert ugy hallottam hogy ha megtudjuk mi voltunk elöző életeinkben akkor sok kérdésre és válaszra a probléma megoldódik
2014. febr. 28. 17:35
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem hülyeség ilyesmiken gondolkodni.. az emberek többsége mindig talál valamilyen okot a problémáira, hiányosságaira pl. ezt az előző életes dolgot, vagy, hogy a szülei rosszul nevelték, stb. és ezzel le is van tudva a dolog, elkönyvelik, hogy ez van és már is nyugodtan alszanak.. De nem hinném, hogy ez a helyes megoldás, sokkal boldogabb életet élhetnének az emberek, ha az ilyen dolgok helyett inkább megpróbálnák megoldani a gondjaikat. Most gondolom le leszek oltva, hogy miért okoskodom, de akkor is nekem van igazam.. :D
2014. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát mi körül forog az agyad és a vágyaid?Talán itt van a kutya elásva.

(csak tipp)

2014. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ilyen összefüggés nincs. (előző: a buddhisták szerint nincs tudatfolytonosság az inkarnáció közt, ezért nincs reinkarnáció) A suicid hajlam összefügghet viszont, ha nem akarták, hogy megszüless. Beszélgess erről a szüleiddel, kérdezz rá, anyukádnál, mit érzett amikor megtudta, hogy Te jelentkeztél szállásra nála. Nem szereti az ember, ha elutasítják- és ez viszont a buddhisták szerint is FOGANTATÁSTÓL érvényes. A személyiségzavar is lehet ilyen 3 év alatti nem megértésekből és elutasításból. Ezeket fel lehet dolgozni, el lehet fogadni, el lehet engedni és akkor helye állhat a lélek egyensúlya.
2014. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egy életed van fogad el.nincs elözö.
2014. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ebből szerintem nem lehet levezetni.

Meggyőződésem szerint a jelenlegi állapotod, személyiséged mostani feladataiddal vannak összhangban. Nem gondolom, hogy az ilyesmi karmikus, bár ki tudja.

2014. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én tudom miért lettem ilyen...akaratlanul is de a nénikém és az anyukám rontotta el...csak sokkal egyszerűbb lenne tudni hogy mit követtem ez elöző élete(i)mben hogy ezt érdemlem...
2014. márc. 2. 13:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"én tudom miért lettem ilyen...akaratlanul is de a nénikém és az anyukám rontotta el...csak sokkal egyszerűbb lenne tudni hogy mit követtem ez elöző élete(i)mben hogy ezt érdemlem..."

Szuper! Valóban, az ember az emberré levést az embertől tanulja. És ha tudod, mi a baj, az jó- hiába gondolod, hogy egyszerűbb lenne az okot az előző életekben keresni - jó úton vagy, hogy javítsd az életutadat. A megoldáshoz vezető legnehezebb lépcsőn felülemelkedtél, ráláttál a hibákra, miket ellened követtek el (nem érdemelted ki ezt, de ez a 7,2 milliárd emberből mindenkire érvényes: hibákkal nevelik).

A következő nagyon-nagyon nehéz lépés: megbocsátani. Igen, ez nem kihagyható, különben egy db puffogásban, méltatlankodásban, vádaskodásban merülnek ki energiáid.

És, ha letisztulsz ezektől: látni is fogod, merre tovább.

(6)

2014. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!