Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintek mi lehettem elöző...

Szerintek mi lehettem elöző életemben?

Figyelt kérdés

lehet hogy sok negativ választ fogok kapni de elsősorban a normális válaszokra vagyok kiváncsi! eléggé Suicid hajlamú vagyok (nem figyelem felkeltésből!!! ) és meg is állapitották hogy Bordenline személyiség zavarom van,szenvedek ettől rendesen,sok kisérleten vagyok túl de egyik sem sikerült...pedig volt egy két komolyabb...mi lehettem elözö életemben vagyis inkább úgy tenném fel a kérdést hogy mi utal arra hogy mi voltam elöző életemben hogy most ilyen elcseszett vagyok? valami olyat elkövetten ami miatt most kell "adóznom"

válaszotokat előre is köszönöm :) 20/L



2014. febr. 28. 17:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
Lehet,hogy bűnöző voltál.Én is úgy hallottam,hogy az ember kövi életében fizet meg érte,ha rosszat tett,de ez így nem bizonyítható.Egyébként is,senki nem emlékszik rá,hogy mi volt előző életében,és nem tudja miért bűnhődik.
2014. márc. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó kifogás.
2014. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!