Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
Anyum, es a nagybatyam melyen spiritualis beallitottsaguak, nem tudom, en miert vagyok az,mert a csaladban is jelen van, vagy mert alapbol is az lennek..de inkabb az utobbit mondanam, mivel az fugg ossze jobban a kerdesemmel. Szoval anyummal nagyon kozeli kapcsolatban allunk, soha nem volt csak anya lanya kapcsolat.Igaz,Testverem meghalt, 9 eve, anya elvalt, tehat ertelem szeruen egy racionalista azt mondana, ezert erosodott a kapcsolatunk. De anya egyszerre baratnom, testverem(?)..majdnem mindenhova velr megyek, kitalaljuk egymas gondolatait, nem kell sokaig magyarazni egyikunknek semmit a masiknak, rogton ertjuk egymast, mindent kivesezunk stb..lelektarsak vagyunk. Namost a bokkeno az, h ugyan ez a helyzet anya es a tesoja kozott. Ok is ilyen kapcsolatban vannak, ok is lelektarsak, es nekem is a nagybatyam. 3-an vagyunk megmagyarazhatatlan kapcsolatban. De a bokkeno, es egyben a kerdesem, h vonzodok, szuksegem lenne a nagybatyamra, neha azt erzem,o jobban megertene mint anya, bar anyaval is hihetetlen mely a kapocs, ebbol is latszik, milyen mely erzelmek kotnek nagybatyamhoz.....de nem tudok megnyilni neki...ismer, mint a tenyeret. De a csaladbol vele vagyok a legzarkozottabb, es egyben "vagyom" is ra. Folyton a gondolatomban van, de mikor megjelenik, bezarok.miert lehet ez?

2017. jan. 27. 09:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ugy erzem, harmunk kozul, mi ketten lennenk a legozelebbi kapcsolatbab egymassal, megsem engedek teret neki
2017. jan. 27. 09:54
 2/6 anonim válasza:
Ha ezt ìrod,hogy vonzódsz hozzâ,az règen baj,hiszen a nagybàtyàd. Meg azèrt "zàrsz be",mert szerelmes vagy belè ès szègyenled bevallani magadnak. De mièrt ilyen burkoltan tetted fel a kèrdèst,mièrt nem azzal kezdted,hogy mit èrzel irânta. Nagyon sajnàlom,hogy így èrzel.
2017. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez h
2017. jan. 27. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre lehet azt mondanák, hogy előző életetekben történt dolgok miatt vonzódsz a nagybátyádhoz. Hát nem éppen egészséges dolog. Reméljük kinövöd.
2017. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szexualisan vonzodok. De latom ti is hiaba vagytok az ezoteria temanal, gozotok sincs a lelektarsi kapcsolatokrol.
2017. jan. 28. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor helytelenül használod a vonzódás szót!! Talán ha értelmesen írnád le mi is a problémád, hogyan is érzel, akkor valaki tudna segíteni.
2017. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!