Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért félek túlzottan a...

Miért félek túlzottan a kórházaktól?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom abnormális módon rettegek a kórházaktól. Ha mégis úgy adódik hogy be kell mennem akár kis dolog miatt is akkor utána hetekig megpecsételődik a hangulatom ettől.


Általában havi rendszerességgel van egy ismétlődő álmom arról, hogy egy kórházban vagyok és az emeletek közt mászkálok. Ezután az álom után is napokra borzalmas kedvem szokott lenni, félek, minden bajom van..


Elképzelhető hogy a félelmem karmikus lenne? Ha igen, akkor mi történhetett? Jó, tudom hogy a látatlanba jó kérdés de úgy mégis körülbelül..

Egyébként húsz éves lány vagyok..



2016. nov. 27. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Privátba is írhattok!
2016. nov. 27. 20:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

De körülbelül sem fogja tudni megmondani senki sem, mi történt. Ha eljön az ideje, meg fogod tudni, egyébként meg nem számít.

2016. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem.. Csak jó volna hogyha a félelem normálisra korlátozódna, a rossz álmok meg megszűnnének.:/
2016. nov. 27. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Negatív gondolatok tudat alatti előnyben részesítése.

Az emberekben él a tudat: a kórház rossz hely, hiszen ott a legnagyobb betegsürüség és a háborús szinterek kivételével ott a legnagyobb a halálozási arány.

Ez a "félig üres" boros üveg esete.

A fentiek helyett arra kell összpontosítani elméd, hogy a kórház jó hely, hiszen oda gyógyulni mennek az emberek és nagyon sokan részesültek abban az áldásban, hogy ők, vagy szerettük betegen ment be és gyógyultan távozott!

Megszünik ezáltal félelmed.

Ez a "félig tele" üveg esete.

2016. nov. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dubitus te mindenhol okoskodsz? Ja, mert ezzel kompenzálod az alacsony intelligencia szintedet. Oké.
2017. márc. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!