Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Emlékszem minden történésre...

Emlékszem minden történésre ami a születésemkor volt, de még az azelőtti életemre is. Normális ez?

Figyelt kérdés

Pár napja egyre furábban kezdtem magam érezni, és elsőnek vmiféle homályos emlékek jöttek elő, de nem csak a csecsemőkorból, hanem valami ismeretlen ember életéből.

megijedtem, hogy talán valami bajom lehet?

Ezek a képek aztán szépen letisztultak, ekkor megkérdeztem anyámat, a születésemmel kapcsolatban, és elmeséltem neki mindent, amire emlékszem, tátott szájjal hallgatott, azt mondta ez lehetetlen...

aztán mondtam neki hogy másra is emlékszem, ami előtte volt!

Délután elmentünk egy pszichológushoz, aki magnóra is felvett mindet, majd azt mondta, hogy nagyon ritkán előjönnek regresszív emlékek, de ilyenről még a praktizálása alatt sem hallott, de külföldön pár professzor foglalkozott már ezzel.

azóta furán érzem magam!



2013. júl. 16. 16:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is emlékszem az előző életemre,de nem beszélek róla senkinek.

Egy ideig azt hittem,hogy mindenki emlékszik,csak ez olyan privát téma,amiről senki nem mesél.

Én arra is emlékszem,hogy a születés előtt (nem közben) mi volt.

Érdekes :)

2015. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!