Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meglehet tudni valahol, hogy...

Meglehet tudni valahol, hogy az adott évben hanyadik csecsemő voltam születésemkor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A személyi számunk utolsó négy számjegye nem azt jelzi?
2013. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam...de érdekes...
2013. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utánanéztem,nem teljesen pontosan azt jelenti:

[link]

2013. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az anyakönyvi kivonatodon az évszám utáni szám az!
2013. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
FintorZSófi:Az az adott anyakönyvi hivatal,abban az évben kiadott anyakönyvi kivonatára vonatkozik.A legkisebbem tavaly szeptemberben született, a 9.kerületben anyakönyvezték,20..a száma.Kizártnak tartom(mint ahogy tudjuk is, hogy kb. 55 ezer),hogy szeptemberig 2100 gyerek született országosan!
2013. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor bocsesz. nekem így mondták, de ezek szerint félre értettem!
2013. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na akkor jó kérdést tettem fel úgy látom, mert okosabb nem lettem :D Nekem is azt mondta a párom anno, hogy az utolsó számjegy az, hogy hanyadik voltam,de már akkor kételkedtem ebben. Október végén a 152.-nek lenni...hmmm
2013. febr. 26. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi ikrek vagyunk tesómmal a személyi számul első 7jegye egyforma, utána nekem 0258, neki 5566- kizárt, hogy a kettőnk születése közötti 4percben ennyien születtek volna!!! :))))
2013. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!