Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy én is láttam ugyanazt a "jelenséget", amit egy ma már halott író is látott?

Figyelt kérdés

Egy itteni kérdés nyomán olvastam utána az írónak - eddig nem is hallottam a nevét. Egy sci-fi íróról van szól.


Magát a dolgot nem tudom megmagyarázni, de ez megtörtént velem: 6-7 éves lehettem, nyár volt. Pihentem kint a fűben, nagyon feleg volt és az égen néztem a felhőket. Ekkor 2 felhő között feltűnt egy arc. Egy nagyon haragos arc és a szemembe nézett. Tudtam, hogy a szemembe néz és nagyon megijedtem. Nem tudom meddig figyeltem (figyelt), de végül tovább "lebegett" és eltűnt a felhő felett, de a fej után egy test is látszódott.

Tudom, hogy ezt nehéz elmagyarázni és látni kellett volna. Eddig még nem is nagyon meséltem senkinek, csak pár napja, hogy utánéztem ennek az írónak, jött elő bennem, hogy el ki kéne írnom magamból.


Ez lehetséges? 2 különböző ember ugyanazt látja kb. 50 év elteltével? Amúgy az író Philip K. Dick. Tegnap vásároltam meg néhány könyvét és el is fogom mindet olvasni, mert ez nagy benyomást tett rám.


U.I. Nem azért rakom ide, mert az gondolom a reinkarnációja vagyok, csak nem hiszem, hogy máshova ez passzolna.


2012. dec. 9. 22:34
 1/4 A kérdező kommentje:

*meleg volt

**azt az "el"-t nem tudom miért írtam

2012. dec. 9. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy véletlenül egy tudatos álom viccelt meg, miközben heverésztél? Nem lennék meglepve. Nagyon meg tudja viccelni az embert. Gyerekként szerintem természetesen fogékonyabb rá az ember.
2012. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom. De lényegébben akkor álmomban is láttam, vagy nem?

De ha arra gondolsz, hogy magamtól alakítottam úgy direkt, akkor nem hiszem, ugyanis az író nevét először 2 napja hallottam.


Nem tudom, de persze igazad is lehet. És így maradt volna meg bennem?

2012. dec. 9. 23:25
 4/4 anonim válasza:

Velem is volt egy ilyesmi....

Én csak sétáltam ki az udvarról és én egy arcot láttam ami a felhőkből rajzolódott ki. Kicsit szakállas volt kb. mint jézus a festményeken. Amire egyet pislogtam már nem tudtam kivenni az arcot. Csak mellékesen néha megálmodtam a jövőmet.

2012. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!