Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mindig azt olvasom, hogy a...

Mindig azt olvasom, hogy a lelkünk tanulni jön ide. Azok, akik az emerek kínzásán és megölésén élvezkednek, mi a fenét tanulnak?

Figyelt kérdés
Na és az áldozatok. Mégis ki választana magának ilyen sorsot?

2012. aug. 17. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok abba,hogy tud fájni,ha valakit akaratlanul megbántok(vagy nem bántom meg,de hozzám nem méltó módon,türelmetlenül viselkedem vele)akkor el sem tudom képzelni azt a mérhetetlen fájdalmat,amit a fent említettek éreznek majd.Ha innen nézzük,ezt tényleg lehet egy átmeneti pokolnak nevezni.Legalábbis annak bizonyára pokol,aki éppen átéli.
2012. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Magasabb szinten el tudom képzelni,hogy a lélek annyira fejlett,hogy áldozat szerepet vállal valaki másnak a fejlődése érdekében.Akkor,ha az illető így tud valamiben a leginkább fejlődni.
2012. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Erre az áldozatvállalásra jó példa Jézus esete. Nem tudom mi igaz belőle, és mi tanmese, de maga az esetleírás a másokért való áldozatvállalás, csak nagyban. Ő mindenkiért vállalta az áldozatot.
2012. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

lehet belőle tanulni...

voltam áldozatszerepben, pl. azt tanultam meg belőle hogyan kell Nem-et mondani és komolyan is gondolni ha amásik bánt, hiába szeretem. erőt venni magamon és kilépni a sz.r helyzetből. megtanulni feladni a büszkeséget és segítséget kérni másoktól ha valami egyedül nem megy

megtapasztalni mik azok a jelek amikből leszűrhetem hogy ki akar csak kihasználni és ki az aki érdek nélkül közeledik

voltam "kínzó" is, verbálisan. ha valaki nem értette meg miért nem sikerülnek a dolgai és mi az eltorzult a gondolkodásában, hiába mondtam neki szép szóval, akkor elmondtam kíméletlenül. vagy magára hagytam hogy tanuljon meg egyedül rájönni dolgokra.

egytől-egyig tanultak belőle és rájöttek hogyan tehetik jobbá az életüket. volt amelyik nem tudott emiatt a barátom maradni de volt aki igen.

a gyilkosságból is lehet tanulni. pl. hogy mit lehetett volna másképpen csinálni, hogy lehetett volna ezt kikerülni

2012. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Olvasd el Dr. Michael Newton-Lelkünk Útjai 1.-et.ott kapsz választ az összes ezoterikus kérdésedre.már ha el hiszed amit ír. ;)
2012. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ez egy bőrtönbolygó.
2012. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nagyon jó kérdés, ezen érdemes gondolkodni
2012. aug. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!