Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki hisz az újjászületésben...

Aki hisz az újjászületésben annak mi a véleménye erről? Hülyeség?

Figyelt kérdés

Rögtön ott kezdeném,hogy én nem teljesen hiszek az újjászületésben, de csűrtem-csavartam a gondolataimat és jutottam valamire.

Még pedig arra,hogy előző életemben egy zsidó lehettem aki a holokauszt áldozata lett.

Elmondom,hogy jutottam erre.

Először is külső és belső vonásaimban is zsidókra utaló jelek vannak.

Például nagy az orrom és szeretek üzletelni, de magyar érzelmű vagyok és utálom a zsidókat , és a családom egy része is zsidó gyűlölő.

Erre rájön még egy különös dolog,hogy gyerekkoromban fitymaszűkület miatt körbemetéltek, ahogy az a zsidóknál szokás.

Nagyon feldühít a népcsoportok legyilkolása ha az csak a származásuk miatt történik.Teljesen áttudom érezni egy adott ember helyzetét akinek megölték a családját a származásuk miatt.

Viszont utálom a zsidókat mint azt már említettem, de még is az ő vonásaikkal vagyok "megáldva", és mindenki azt mondaná rám,hogy zsidó vagyok,holott nagyon nem kedvelem őket ,se a kultúrájukat,se a viselkedésüket.De nem tudnám letagadni,hogy nem vagyok az mert minden jel arra utal.

Legalább is az emberek agyában ezek a gondolatok vannak a zsidókról: metélt,nagy orr,üzletel.

Nem tudom, ez mennyire hülyeség nem egészen hiszek az ilyen dolgokban,de ez elgondolkodtatott és érdekelne mások véleménye erről.


2011. dec. 15. 10:55
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

muhaha


és ti itt ezen veszekszetek? hát jaaajmár :)

Drágám, ha reinkarnálódott, második világháborúban elhunyt zsidó lennél, sem feltételezné, hogy nagy orrú legyél. Szerintem te reinkarnálódott beás cigány vagy. Minden jel arra utal. Vagy...várjál csak...

Érzem az energiákat... bármely genocídium áldozata lehettél, ha nagy volt az orrod. Bár nagyorrú örmény is lehettél Törökországban 1922-ben. Na, őket ott tutira kiírtották, nem csodálom, hogy irtózol a tömeges gyilkolás gondolatától.


Bár én sem hiszek a reinkarnációban, azért tök jó ilyen fikciókkal uszítani a zsidó-nem zsidó ellentéteket. Igazán ügyi demagóg vagy :D

További sok sikert, még sokra viheted a trollkodásban!

2012. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!