Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki hisz az újjászületésben...

Aki hisz az újjászületésben annak mi a véleménye erről? Hülyeség?

Figyelt kérdés

Rögtön ott kezdeném,hogy én nem teljesen hiszek az újjászületésben, de csűrtem-csavartam a gondolataimat és jutottam valamire.

Még pedig arra,hogy előző életemben egy zsidó lehettem aki a holokauszt áldozata lett.

Elmondom,hogy jutottam erre.

Először is külső és belső vonásaimban is zsidókra utaló jelek vannak.

Például nagy az orrom és szeretek üzletelni, de magyar érzelmű vagyok és utálom a zsidókat , és a családom egy része is zsidó gyűlölő.

Erre rájön még egy különös dolog,hogy gyerekkoromban fitymaszűkület miatt körbemetéltek, ahogy az a zsidóknál szokás.

Nagyon feldühít a népcsoportok legyilkolása ha az csak a származásuk miatt történik.Teljesen áttudom érezni egy adott ember helyzetét akinek megölték a családját a származásuk miatt.

Viszont utálom a zsidókat mint azt már említettem, de még is az ő vonásaikkal vagyok "megáldva", és mindenki azt mondaná rám,hogy zsidó vagyok,holott nagyon nem kedvelem őket ,se a kultúrájukat,se a viselkedésüket.De nem tudnám letagadni,hogy nem vagyok az mert minden jel arra utal.

Legalább is az emberek agyában ezek a gondolatok vannak a zsidókról: metélt,nagy orr,üzletel.

Nem tudom, ez mennyire hülyeség nem egészen hiszek az ilyen dolgokban,de ez elgondolkodtatott és érdekelne mások véleménye erről.


2011. dec. 15. 10:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel valakit aki ilyenekkel foglalkozik,ő majd megmutatja az utat hogy ki lehettél előző életedben.

A külső vonások alapján nem érdemes nézni a testet mert úgyis a lélek számít.és még valami,szerintem a libsik nem hisznek a reinkarnációban. :)

2011. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
valószínűleg a családodban másnak is ilyen vonásai vannak. vagyis volt kitől örökölnöd. hol itt a probléma?
2011. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

"Először is külső és belső vonásaimban is zsidókra utaló jelek vannak: Például nagy az orrom és szeretek üzletelni,"


Ezek tipikusan szélsőjobbos nézetből látott, karikírozott tulajdonságok, de semmiképp nem tekinthetőek általánosnak.


"de magyar érzelmű vagyok és utálom a zsidókat, és a családom egy része is zsidó gyűlölő."


Ehhez csak gratulálni tudok. Finom család lehettek. -.-"


"fitymaszűkület miatt körbemetéltek, ahogy az a zsidóknál szokás."


A körülmetélés egy rakás más népnél is "szokás", nem csak a zsidóknál. több ezer éves beavatkozásról van szó, és már jóval a zsidók előtt is ismert volt. Ennyit a tájékozottságodról. -.-"


"Nagyon feldühít a népcsoportok legyilkolása ha az csak a származásuk miatt történik."


Aha, tehát legyilkolni őket dühítő, de gyűlölni nem. Értem. Szerinted a népirtások mivel kezdődnek? Bizony, gyűlölettel. Olyan bunkó és tudatlan ostobasággal, ami neked is a sajátod. -.-"


"Viszont utálom a zsidókat mint azt már említettem"

"se a kultúrájukat,se a viselkedésüket"


Mivel úgy tűnik, semmit, de az égvilágos semmit nem tudsz róluk, csak amit a tévében látsz, vagy összeolvasol a fröcsögő oldalakon, könyvekben.

Gyűlölni egyszerűbb, mint megismerni, főleg a hozzád hasonló primitív egyéneknek. -.-"


"Legalább is az emberek agyában ezek a gondolatok vannak a zsidókról: metélt,nagy orr,üzletel."


Mert az emberek is olyan hülyék, mint te, és azt sem tudják, miről beszélnek, csak bégetik a nyájnótát. -.-"


Újjászületés pedig nincs, ill. a létezésére szemernyi bizonyíték nincs. De ha mégis lenne, szívből kívánom neked, hogy szüless újra zsidóként, vagy feketeként, bármiként, és lincseljenek, kínozzanak, és végül öljenek meg, hogy megtudd, mit is tud a hülyeséggel és tudatlansággal párosított oktalan gyűlölet okozni.


Ja, és én nem vagyok zsidó, csak én meg a hozzád hasonló idiótákat gyűlölöm.

2011. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
70%

"Először is külső és belső vonásaimban is zsidókra utaló jelek vannak: Például nagy az orrom és szeretek üzletelni,"


ja, mint a te példádon is látjuk, ezek aztán mennyire karakterisztikusan zsidó vonások...

És akkor egy pillanatra sem az a reakció, hpgy jé, talán ezek elég elnagyolt sztereotípiák, hanem hogy biztos újjászülettem....


bölcs vagy, fiam, hihetetlenül bölcs...

2011. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

200 évre visszamenőleg nincs zsidó a családunkban egyébként meg apukámnak vannak hasonló vonásai.


3.Ügyes vagy.

2011. dec. 15. 11:38
 6/21 A kérdező kommentje:

4. Ha írni meg tanultál olvasni miért nem tudtál megtanulni?


"Rögtön ott kezdeném,hogy én nem teljesen hiszek az újjászületésben,"


De biztosa újszülettem;)

2011. dec. 15. 11:39
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a zsidókat jogosan gyűlölik!

Pénzsóvár fajuk teszik tönkre a gazdaságot!

Én dolgoztam már zsidóknak nem is egy cégnél,ezek azt szeretik ha ingyen fényesre polírozzák a seggüket!

Én a németeket is megértettem,csak a módszerükkel nem értek egyet.

Nálam a zsidók a cigány kategóriába tartoznak!

2011. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Itt most nem a zsidó barátaitokat kell védeni,nem arról szól a kérdés.

A zsidó gyűlöletet csak azért említettem,hogy közrejátszhat az is,hogy nem vagyok az még is annak gondolhatnak nagy eséllyel és így próbálom meg ezt kiküszöbölni,talán.

2011. dec. 15. 11:44
 9/21 A kérdező kommentje:

3."De ha mégis lenne, szívből kívánom neked, hogy szüless újra zsidóként, vagy feketeként, bármiként, és lincseljenek, kínozzanak, és végül öljenek meg"


Ilyet kívánsz?Ütöd az egyik szavaddal a másikat, fentebbi írásodban,hogy ki voltál akadva,hogy én utálom a zsidókat, a gondolataimért ilyet kívánsz nekem holott ezek nem mások mint egyszerű gondolatok.

Na itt megmutatkozik ki a primitív.

2011. dec. 15. 11:48
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
De még mennyire megmutatkozik. És te vagy az, hiszen nem én fröcsögtem mindenféle ostobaságot. Sieg heil neked is, te génkorcs.
2011. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!