Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki hisz az újjászületésben...

Aki hisz az újjászületésben annak mi a véleménye erről? Hülyeség?

Figyelt kérdés

Rögtön ott kezdeném,hogy én nem teljesen hiszek az újjászületésben, de csűrtem-csavartam a gondolataimat és jutottam valamire.

Még pedig arra,hogy előző életemben egy zsidó lehettem aki a holokauszt áldozata lett.

Elmondom,hogy jutottam erre.

Először is külső és belső vonásaimban is zsidókra utaló jelek vannak.

Például nagy az orrom és szeretek üzletelni, de magyar érzelmű vagyok és utálom a zsidókat , és a családom egy része is zsidó gyűlölő.

Erre rájön még egy különös dolog,hogy gyerekkoromban fitymaszűkület miatt körbemetéltek, ahogy az a zsidóknál szokás.

Nagyon feldühít a népcsoportok legyilkolása ha az csak a származásuk miatt történik.Teljesen áttudom érezni egy adott ember helyzetét akinek megölték a családját a származásuk miatt.

Viszont utálom a zsidókat mint azt már említettem, de még is az ő vonásaikkal vagyok "megáldva", és mindenki azt mondaná rám,hogy zsidó vagyok,holott nagyon nem kedvelem őket ,se a kultúrájukat,se a viselkedésüket.De nem tudnám letagadni,hogy nem vagyok az mert minden jel arra utal.

Legalább is az emberek agyában ezek a gondolatok vannak a zsidókról: metélt,nagy orr,üzletel.

Nem tudom, ez mennyire hülyeség nem egészen hiszek az ilyen dolgokban,de ez elgondolkodtatott és érdekelne mások véleménye erről.


2011. dec. 15. 10:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Egy kamu ember vagy ,egyik hozzászólásodban véded az embereket,teljesen ellene vagy a gyilkolásnak a következőben pedig már meg kínoztatnál engem, fel sem fogod mit beszélsz, és ez a baj az oldallal,hogy buta emberek okoskodnak és ők adják a válaszokat, kiforgatják a kérdéseket, majd benyögik a hülyeségüket és azt hiszik,hogy milyen okosak.

Te pont ilyen vagy.

A kérdés nem a zsidó gyűlöletről szól,csak te kifogtad ezt az apró részletet és most ezen lovagolsz.

2011. dec. 15. 12:01
 12/21 A kérdező kommentje:

A másik pedig az,hogy ha nem hiszel ebben minek írogatsz ide?Ide olyan emberek írnak ki kérdést akik hisznek ebben, te pedig a hülye fejeddel írogatsz nekik,hogy ilyen nem létezik.Ők hisznek benne, te nem és te ki a f*szt érdekelsz,mindenki kövesse a te elmédet mert az olyan nagyszerű?

Most is ide írod a szar gondolataidat amik engem egyáltalán nem érdekelnek mert nem a kérdésre válaszolnak, ezek után majd megfogom szeretni a zsidókat mert egy név nélküli okoskodó ember leírta,hogy én mekkora bunkó szar alak vagyok mert mások a meglátásaim mint neki?

2011. dec. 15. 12:05
 13/21 anonim ***** válasza:
39%

Nem az embereket védi, hanem azokat a zsidókat akik tisztességesek, becsületesek, mégis az egész népet egy emberként kezelik - ahogy az már szokás. Azt egy szóval se mondta, hogy nem kíván rosszat az olyan bunkó, rasszista s*ggfejeknek, mint te.

Egyébként ha a zsidók metéltek, nagy orrúak, üzletelnek, akkor a magyarok milyenek? Hogy néznek ki, mit szeretnek? Természetesen nem lehet így megmondani, mert MINDEN EMBER KÜLÖNBÖZŐ, máshogy néznek ki, mást szeretnek. Egy nép tagjai között legfeljebb a külső hasonlóság az, amit meg lehet állapítani, de lesznek olyanok akik attól is különböznek, a jellemükről már ne is beszéljünk. Csak az ostoba, tudatlan emberek hihetik azt, hogy egy egész népet be tudnak skatulyázni ilyen szempontok alapján.

2011. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Látom le lettem pontozva, de valaki azok közül, aki ennyire nem ért egyet velem leírhatná akkor, hogy milyenek is a magyarok. Ha pedig senki se tudja, akkor nem értem miért gondoljátok azt, hogy pont a zsidók azok, akik között csak egyfajta ember van.
2011. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Valamilyen szinten minden ember egybe veszi a népeket,ezen nem lehet változtatni.

Ha mész haza kirabol téged egy bőrkabátos cigány mész tovább, jön egy aranyláncos cigány az megver, mész tovább jön egy szakállas cigány az meg szurkál akkor mit mondasz?

Utálom a cigányokat

vagy

Hú de szemét volt ez a bőrkabátos, aranyláncos, és szakállas fickó...

Mert szerintem azt mondod hogy a cigányokat utálod, és ez a normális mivel 3-ból 3 aki ártott neked cigány volt.

2011. dec. 15. 16:39
 16/21 anonim ***** válasza:
45%
Igen, de ettől még nem lesz minden cigány bunkó/paraszt, viszont a normális emberekről csak akkor marad emléked, ha ismered is őket. Biztos vagyok benne, hogy életedben sokkal több cigány sétált egyszerűen el melletted, mint amennyi megvert vagy kirabolt. Ez persze nem változtat semmin, az embereknek sokkal könnyebb az egész népet egy emberként kezelni, pont azért amit írtál: ha az embert megverik, kirabolják, átverik akkor nyilvánvalóan dühös, gyűlöli azt aki megsértette, és sokkal könnyebb egy népet gyűlölni, mint egy olyan személyt, akivel soha többet nem is fog találkozni, nem tudja rajta kitölteni a haragját. A másik meg az a primitív réteg, akinek soha nem is ártottak, de jobban érzi magát ha gyűlölheti őket.
2011. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%

Te nem tudod hogy ki miért utálja a cigányokat!

Költözz be egy putriba vagy csak mellé és elhiheted hogy te is utálni fogod!Jó nem tagadom vannak kivételek,de az elég elenyésző.És fogadjunk hogy egy olyan ember prédikál a cigányok érdekében aki szintén cigány,vagy csak tv-ből ismeri a réteget!

De mondok egy nagyon egyszerű példát,amit könnyű megérteni mindenkinek és rácáfolni nemigazán lehet.valakinek vannak börtön tapasztalatai?Nos miért van az hogy 10-ből 1,vagy 2 a magyar a többi meg hiperpigmentorientált? Talán mert benne van a vérükben.

Én több helyen is jártam külföldön és meglepett amit láttam.A cigányoknak külön részük van mindenfele amolyan lehet látni hogy máshol sem szeretik őket és meg sem tűrik őket.Én azt várom leginkább hogy lehessena saját kertemben akárkire lőni,mert a környékünkön egyre több a betörő!

2011. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező: rasszista vagy, ez nagyon undorító dolog. Aki ilyet mond, hogy utálja a zsidókat (v. bármely más népet), azzal én nem is állok szóba, szóval ez az első és utolsó válaszom.


Amúgy meg tévúton jársz. A zsidóság alapvetően egy vallás. Akkor lennél zsidó, ha az lenne a családod hagyományos vallása. Nagy orr, szeretsz üzletelni? Ez hülyeség, ezek alaptalan sztereotípiák.

2011. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
45%
Egyet értek az előttem szólókkal, elég nagy hülyeségeket írtál. A logikai menet sem tiszta. Mindenesetre kövessük egy percig a te fejedet: Tehát tételezzük fel, hogy Svédországban egy magyar ember mondjuk bombát helyez el. Felrobban, rengeteg ember az életét veszti. Akkor a svédeknek rögtön kollektíven az egész magyarságot gyűlölni kellene? Kétlem.
2011. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ha valakit érdekel hogy hogy jellemzik a magyar embert!

És a zsidóknál is nem csak vallásos alapon ismerünk zsidókat!

Az izraelita vallás (zsidó vallás vagy judaizmus) hívének, követőjének megnevezése.

A zsidó néphez tartozó ember (így lehet ókori júdai, ókori izraeli, a zsidó nemzetiség tagja, illetve mai izraeli)

2011. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!