Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki találta már meg az ikerláng...

Ki találta már meg az ikerlángját/duálpárját?

Figyelt kérdés

Előre bocsájtanám, hogy a földhözragadt, mindent megmagyarázó realisták vicceskedéseit, és okoskodásait-figyelmen kívül hagyom, ha esetleg itt akarnak poénkodni.


Szóval én megtaláltam az ikerlelkem... Az asztrológus, aki melátta a képletemben Őt figyelmezetett, hogy nem lesz egyszerű dolog, ugyanis ezek a kapcsolatok a legnehezebbek az elején, de ha túl vagyunk a nehezén-jöhet az igazi egyesülés. Mi a második hónapnál tartunk. Csodálatos, és leírhatatlan, hogy mennyire ugyan azok vagyunk"de mégsem", és halljuk, érzékeljük egymás gondolatait, érzelmeit. Hogya a szex mennyire leírhatatlanul gyönyörű, és tökéletes vele, azt nem tudom elmondani.... De-nagyon nagyon nehéz-hiszen ő ugyan az mint én. Én Ő vagyok-tehát amikor vele harcolok, az olyan, mintha magammal tenném. Kemény harcaink vannak, amelyek a legbelsőbb részeinket érintik, és a legnagyobb mélységig visznek-majd emelnek újra fel-de azután megint levisznek. Azt mondják megéri kibírni ezt a szakaszt, de én már megőrülök. Tényleg beleőrülök, ebbe a perzselő hihetetlen érzésbe. Akinek van valami tapasztalata ilyen ÉGBEN KÖTTETETT, és ELEVE ELRENDELT párkapcsolatról, az írjon!!!-hátha segít valamit.


2011. okt. 15. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Te milyen jegyű és ascendensű vagy? Hát Ő milyen? Az asztrológus hogyan vette ki a képletedből? Ő mennyi idős?
2011. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem napjegy alapján....

Kettőnk részletes horoszkópjából. "iker-horoszkópunk van". (azaz ugyan az), 12év van köztünk!

2011. okt. 15. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem csak egyszerűen szerelmes vagy?
2011. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak egyszerűen szerelmes vagyok....
2011. okt. 18. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Én is megtaláltam. Érezzük is, és asztrológus, valamint látó is megerősítette (ismerőseink mindketten). Tudom, ez bután hangzik annak, aki nem hisz az ilyesmiben, de én igen.


Nálunk nincsenek harcok. Olyan, mintha benne meglenne minden, ami bennem nincs, és fordítva, de valahogyan mégis egyek, egyformák vagyunk. Rengeteget tanulunk egymástól, folyamatosan fejlődünk egymás mellett, a kapcsolatunk mégis nagyon harmonikus. Sosem veszekedünk, mindent meg tudunk beszélni.


Egymás előtt egyikőnknek sem volt még olyan párja, akivel így el tudott volna lenni, 4 hónapja vagyunk együtt, de mintha 4 évezred lenne. :)


Ez most olyan, mint a szerelem elején a rózsaszín köd, de én érzem, hogy ez több annál (és ő is). Ez mindennél több. Oldalakat írhatnék még erről, de ezt úgyis csak az érti meg, akivel már megtörtént. Nyugodtan hülyének nézhettek, de én tényleg így gondolom. Bármi legyen is ez, sosem történt még velem ilyen jó dolog. :)

2011. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!