Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Attól ha valakit elhamvasztana...

Attól ha valakit elhamvasztanak, leszülethet majd újra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 12:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem születhet újra, ha gyorsabban égetik el, mielőtt testéről leválik a szakrális burka. Magyarországon 6-10 anpon belül elhamvasztanak mindenkit, ez sajnos nem elegendő.
2011. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Elvesztettem a fonalat ki s hol írt a pokolról meg a társkirályokról ,laza0909?
2011. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Tegnap 18:23


Olvass vissza, a Jehova srac/lany/ferfi/no irt sok okossagot. tegnapelőtt 11:04-kor. Mindegy amugy, en nem akarok senkivel vitaba szallni, en leirtam a kerdeshez fuzodo egyeni velemenyem, mindenkinek mas es mas a velemenye egy kezzel megfoghatatlan dolog irant. Van aki egy istent kovet, van aki tobbet, van aki egyaltalan nem hisz semmiben. Nos, en tiszteletben tartom mindenki velemenyet, es szivesen meghallgatom/elolvasom oket, mert probalok mindenfele hitbol/tudomanybol tanulni. Az, hogy kulombozo velemenyen vagyunk, attol meg lehet barkinek erdekes feltevesei. Tisztaban vagyok azzal is, hogy az en vilaggal kapcsolatos elkepzeleseim elegge szurrealisak, a hetkoznapi emberek gondolkodasmodjukhoz kepest. Tovabbi szep estet!

2011. szept. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

laza0909 te mit tartasz ellentmondásnak? Szellemi Izrael ami azt jelenti hogy nem zsidók is követhetik a Krisztusi utat. Nagy sokaság ,nezetekből valók tehát bármelyik ember a Földön. Az Atya elküldte fiát s ő kötötte meg a szövetséget az apostolokkal a társkirályokkal. De Jézus közvetítő az ő Atya s az emberek között. Mert csak általa mehetünk az Atyához. Azért mert Jézus volt aki meghalt s ezzel megváltotta az embereket.

"Legalábbis ezt olvastam a Jehovákról." Nos ha ezt olvastad akkor olvasd el megint vagy olvass többet mert valami hiba van. De ha Jehova tanúiról olvastál akkor már érhető. Bár nekem az a homályos s ellentmondásos hogy te mit tartasz annak.

Az utolsó mondatoddal egyet értek teljes mértékben.

Viszont nem írtam se a hádeszről se a pokolról. ?????

A hádesz és a seol szavak egyértelműen Nem a pokolra utalnak hanem olyan fogalmak (az egyik görög a másik héber szó) amelyek az emberiség közös sírhelyére utal s ahonnét van feltámadás. Ellentétben a gyehennával amely az örök megsemmisülést jelképezi. A gyehena szó utalhat a pokolra de valójában azt jelképezi hogy aki oda kerül az nem lesz feltámasztva.

Inkvizítor barátunknak....... ez tetszik.

Nos az inkvizíció az egy külön fejezet amibe most nem mennék bele. De azért annyit mondanék róla hogy egy kissé itt-ott elvan túlozva.

2011. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Vágd meg az ujjad, és nézd meg a véredet mikroszkóppal. Ott lesz az a sok magától izgő mozgó kis állatka a vérsejtek. Akkor az most te vagy, vagy nem?
2011. szept. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen! A lelket a tűz nem égeté meg...Deni-papi
2011. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!