Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Attól ha valakit elhamvasztana...

Attól ha valakit elhamvasztanak, leszülethet majd újra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 12:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

A Buddhista vallásban van ez az újjászületésben való hit.

Annak ellenére hiszeknek benne, hogy ott a hamvasztás keretein beül búcsúznak el halottaiktól az újjászületés reményében.

2011. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%
Az hogy újjászületik vagy nem, azt mi nem tudhatjuk egész pontosnak. Én római katolikus vagyok. Én a feltámadásban hiszek.
2011. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Hamvasztáskor a testet égetik el. Én úgy hallottam, hogy a lélek a lényeg.
2011. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%

Attol mert elegetik a cipomet, meg nem jelenti azt, hogy megsemmisultem!

A testet egettek el, nem pedig a lelkemet.

2011. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elvi alapon nem tök mindegy, hogy mi történik a testtel? Mi a különbség, hogy kémiailag elbomlik, kukacok zabálják, a halak eszik meg, vagy elég? Nem látok nagy különbséget. A test megsemmisül. A lélek elhagyta már. Nem ezen múlik.
2011. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Igen, az Indiaiak elégetik a halottakat, és hisznek a reinkarnációban.
2011. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ami elhamvad, az csak a test, amit akkor már elhagy a "lélek".
2011. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem a test születik újjá, hanem a lélek.

Azt meg nem lehet elhamvasztani.

2011. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
az én apukám és a bátyámat is elhamvasztották anyukám addig nem engedi kivinni a temetőbe őket amig ő él ezért otthon vannak az urnák.. De én ugy gondolom a hamvakat is vissza kell adni a földnek ezért ha ugy alakul én visszaadom
2011. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 péter 2 válasza:
80%
Mi a lèlek? Tudod e? Van lelked megtenni? De aranyos a lelkem!A vàrosunk 15000 lelket szàmlàl.Annak az embernek aki kidobta a kutyust nincs lelke.Volt annyi lèlekjelenlètem.Talàn a nyelvunk tudja mi a lèlek igazàn,de mi tudjuk? Nem szàmìt,hogy ujjàszuletunk,vagy sem.Az a fontos hogy olyan èletet èljunk,hogy tiszta lelkiismerettel" lèlek ismerete,onismeret" èljuk meg az utolsò pillanatot amikor tàvozunk az èlok soràbòl.
2011. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!