Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet a romaság karmája?

Mi lehet a romaság karmája?

Figyelt kérdés

az egész népé!


valamit elkövethettek a múltban (nem az elmúlt 100 évben) hogy ennyien utálják most őket?


2011. aug. 7. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az az oka amit mostanában követnek el. Persze vvanank közöttük is normálisak, de én három ilyet ismerek, a többi ingyenélő, nemrég rabolták ki a házunk.
2011. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
vannak
2011. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
az van hogy bevezették a segílykét és akkor há nízmá tezsvír, van segíly külyükír, oszt már zenílni se kő meg lophatunk is, oszt ha meggyanúzsítanak akkor peperüljük űket rasszizmusírt
2011. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
utolsó vagyok, nyugodtan le lehet pontozni :D
2011. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
zöldre bírtam csak nyomni...
2011. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

kösz :D

én ezt gondolom arról ami itt folyik

2011. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérnék kösz :d
2011. aug. 8. 01:16
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a népek karmája dolog nekem kicsit kamuszagú, de én valami olyasmit gondolnék, hogy hogy hiába is fogadnák be őket, sehol nem fognak otthonra lelni.


Ami a feladatuk lehetne az az hogy a kultúrájuk megőrzése mellett( vagyis annak nagy része mellett) megtanulják a magántulajdon tiszteletét ( náluk ilyen nem létezik), valamint a jól végzett munka örömét.

2011. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagymamám cigány, és nekem nagyon sokáig problémám volt azzal, hogy én is negyedrészt az vagyok.

Látszik is rajtam, szerencsére anyukámtól világos színeket örököltem.Sötétszőke vagyok, és kékeszöld szemű.

De, ha fekete hajam lenne, akkor nagyon látszana.


Nehéz elfogadni, pláne, hogy mindenki szidja őket, mint a bokrot, hogy lusták, és genetikájukból adódóan büdösek, bárhogy fürdenek is, lopnak, hazugok, aljasak.

Én nem vagyok ilyen, de mindig vizsgálom magam, hogy nem-e kijön rajtam a vérem.

Pedig egyetemre járok, sok barátom van, a szüleim sem putriban laknak, én sem vagyok buta, nem is lopok, nem is csalok, nem is szülök segélyért.

De félek, hogy megtudják, és olyan szemmel néznek majd, hogy "Ja, ennek az apja is félcigány."

Pláne, amikor azt mondják, hogy egy cigány az cigány. Sose lesz belőle rendes ember.


Nehéz elfogadni.

Nekem kisebbségi érzésem van emiatt.

Sok cigány érzi ezt, hogy szégyellik magukat.

Szerintem ez egy alap-érzelem sok cigány származású számára.

Meg azt is szégyellem, ahogy a sok bűnöző, tahó cigány viselkedik. Szörnyű!

Mert ez alapján ítélnek meg mindenkit.


Ja, igen, és van az a legenda, hogy azért utálják őket, mert ők készítették a szöget Jézus keresztjéhez.

Ezért "átkozott" nép.

2011. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, igen, és van az a legenda, hogy azért utálják őket, mert ők készítették a szöget Jézus keresztjéhez.

Ezért "átkozott" nép.


Ugyan már, ez egy baromság. Jézus halálról a zsidók tehetnek, nézd meg a passió-t. A másik meg, nem azért utálom a cigányokat, mert barna a bőre, hanem mert az a fajta ember nem szeret dolgozni, nem tud beilleszkedni a mi társadalmunkba, és igénytelen a végletekig. Egész Európa kezdi nagyon megunni amit művelnek, ennek előbb vagy utóbb vége lesz.

2011. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!