Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Bennem igy mennyi romaság van?

Bennem igy mennyi romaság van?

Figyelt kérdés
anyukám apuja volt roma,a mami már nem.apukám magyar.
2011. febr. 1. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Negyed vérig
2011. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
anyád félig roma volt, szóval te negyedrészt vagy az
2011. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1/4. külsőre jó eséllyel abszolút nem látszik rajtad.
2011. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

"Bennem igy mennyi romaság van?"


Elegendő ahhoz, hogy megvesd az emberek etnikai alapú megkülönböztetését, de kevés ahhoz, hogy romának tartsd magad.

2011. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
A romaság elsősorban viselkedés illetve világnézet, nem elsősorban genetikai örökség. Ezekről azonban 100%-ig Te dönthetsz.
2011. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Jó Neked!És szép kreol bőrű vagy?
2011. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Igor26 ***** válasza:
52%
Próbáltam megfejteni, miért érdekelhet egy ilyen dolog téged. Bevallom nem sikerült...nem teljesen mindegy?! Ha magyar vagy, némi tatárvér, esetleg törökvér is játszik...esetleg német, zsidó vagy egyenesen piréz!!!
2011. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
2 kérdés is van itt jelenleg a romaságról.Valóban én sem értem,én nem élek Magyarországon régen de amig ott éltem Borsodban rengeteg roma vett körül,és sosem vetettem meg öket!A spanyol az olasz a portugál a brazil is egy sötétebb fajta akkor most azokat is utáljuk? Miért ,olyan tiszta olyan rendes némelyik roma hogy le a kalappal elöttük,és a tradícióik? A tànc a zene a vidámság baj? Inkább utáljuk már a disznó mocskos lelketlen pedofil vagy gyilkos embereket,ha roma ha magyar ha fekete ha fehér lehet jó ember is meg rossz is!!!
2011. febr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Utolsónál a pont.:)
2011. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Én mindig védtem a cigányokat tinédzserkoromban, nem értettem, miért utálják őket sokan annyian.

Aztán Miskolcra költöztünk...

Most már én is gyűlölöm őket!

Higgyétek el, aki ennyire szívből utálja őket, az csakis tapasztalatból beszél.

Ok nélkül beléd kötnek, molesztálnak, a villamoson mindenki retteg, ha felszállnak ( néha az egész család kb. 10-15-en, persze jegy nélkül), mocskos a környék ahol laknak, szemetelnek, ordibálnak.

Most nem a régi, dolgos cigányokról beszélek, hanem azokról, akik manapság élnek országunkban és elvárják, hogy mi, a magyar nép tartsa el őket.

2011. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!