Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem bíznak bennem?

Miért nem bíznak bennem?

Figyelt kérdés

Nem értem ..... itthon nem bíznak bennem a szüleim mert barátnőm bátyjának 3 haverjával is jóban vagyok ugyanúgy ahogy barátnőm is, semmi extra... ma is amikor hazajöttem, rögtön kérdezték h hol voltam, mondtam barátnőmnél, akkor h kik voltak ott, mondtam kik, és erre megkérdezték h vmelyik a pasim-e ???

mondtam h nem, de érzem nem bíznak bennem, hnapra megbeszéltem velük h elkísérnek orvoshoz, és bejönnek értem, de így már nem megy ... máshol kell velük találkoznom, különben összeraknának dolgokat ... dehát egyik se a pasim ....

mit mondjak nekik, h higgyenek nekem ? mit tehetnék ezzel? :/ 16/L


2010. júl. 26. 23:33
 1/3 anonim válasza:
67%

Ehh.. csak félnek hogy lefekszel valakivel. De ez nem megoldás. MOnd meg nekik hogy nem ez akadályoz meg benne.

Magyarázd el hoyg ezzel csak belekergetnek ha ilyen számonkérők (hisz a kamasz lázad) szóval ha azt szeretnék hogy mindent elmondj nekik.. legyenek nyugodtak és ne féltsenek ennyire hanem bízzanak benned.. mert akkor te hogyan bízz bennük? Így cska azt érik el hoyg hazudozol.


Ezt mond el kerek perec.. szerintem maximum a 2. alkalommal átmegy az üzi nekik :)


19/L

2010. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyémek se bíznak. Így telt a gyerek- és fiatal felnőttkorom. Most 33 vagyok, és még mindig cseszegetnek, pedig normálisan élek, van diplomám, állásom, nem vagyok narkós, nem cigizek, van férjem.


Egyszerűen ilyenek, nem használ se szép szó, se csúnya, se veszekedés.... semmi. Ilyennek kell elfogadni őket.

2010. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és ezt az időszakot h vészelted át? mármint akkor nem romlott meg a kapcsolatod a szüleiddel attól h nem bíznak meg benned ?
2010. júl. 27. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!