Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az anyajegy mindig előző...

Az anyajegy mindig előző életben szerzett sérülés "nyoma"?

Figyelt kérdés
Vagy csak az ilyen sötétebbek, amik kidudorodnak, vagy ez mitől függ?
2011. júl. 11. 13:18
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor anyám valószínüleg szado-mazó rabszolga volt...
2011. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
utolsó,te anyukád cunciját nézegeted? :O
2011. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én erről még nem is hallottam, újdonság ez nekem.:D Ezt amúgy -kérdező- honnan hallottad?
2011. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
nekem pedig a hasamon van sok anyajegy... és sokszor álmodom azt h a bordám széttörik:/ ez mit jelenthet?
2011. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Interneten olvasgattam a karmával kapcsolatos cikkeket, de épp csak megemlítik.
2011. júl. 27. 09:56
 16/18 anonim válasza:
Barátnőm édesanyja, amikor várandós volt barátnőmmel, megégette a bal karját csukló körül. Az anyának begyógyult szinte láthatatlanra a karja, de barátnőmnek pontosan ugyanoda és ugyanakkorára nőtt egy anyajegye.
2011. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mata-hari válasza:

Sziasztok,

Több okból is foglalkoztat az anyajegy kérdés. Nekem kb 5-6 éves koromig elenyészű számú és alig látható anyajegyeim voltak. Aztán egyszer csak elborította a testemet MINDENHOL (térdhajlat, hónalj, láb és kézfej, ujjak, fejbőr arc, szemöldök, szemérem, popsi, hát, lábak, karok, pocak stb stb). Kisebb-nagyobb, szabályos és szabálytalan formájú, illetve lapos és dudoros.

Az egyik mellemen dudorosból kettő is volt a másikon "csak" egy. 18 voltam mikor 20-30 anyajegyem került eltávolításra, esztétikai és eü okokból is. Visszatérve a "hirtelen" bepöttyöződésre. Ez kb akkor történhetett, mikor Csernobilban volt a reaktor robbanás. Akkor nálunk május 1-je volt és tikkasztó dög meleg. Én félmeztelenül játszottam kint az udvaron... Hogy van-e köze hozzás (légáramlat stb...) nem tudom. Állítólag anyai nagyapám volt szeplős "anyajegyes" és hogy tőle örököltem. Szüleimen is található, de nem olyan feltűnő és látványos mint nálam. Bátyjámon is van szép számmal, de sajnos én "bírok" a legtöbbel.

Sokáig zavart és szégyelltem. Vannak testrészek, ahol még "aranyos" is. Nem mondom, szívesebben lennék meg nélkülük, és van még jó néhány amitől szívesen megszabadulnék. (Anyagilag egyelőre ez nem megoldható, de nem tettem le róla.) Hogy genetikailag van rá magyarázat, elfogadom... De engem a "múlt" érdekel nagyon, minek tudható be? Illetve, azzal ha most művileg leválasztom magamról ezeket, akkor köv. életemben (nem zárom ki lehetőségét a come back-re... :/) ez kihat-e?

Van-e különös jelentősége/jelentése annak, hogy jobb és bal könyökhajlatomban csak pár mm-res különbséggel, de szimmetrikusnak mondhatóan található egy-egy a.jegy.

U.i.: regressziós hipnózis során mikor arra a pontra jutok el, hogy a "vezető" utasítása szerint a csettintés hangjára a tudatallattim kiválaszt egy életet, nem sikerül. Helyette inkább egészen gyorsan bedobog a szívem és a szemem szinte úgy mozog - önkéntelenül, kontrollálhatatlanul szinte - mintha REM fázisba kerültem volna, holott "éber vagyok", nem alszok.

Előre is köszönöm válaszotok.

2011. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ha ez igaz, akkor meg van a magyarázat a négerekre :D
2011. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!