Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az anyajegy mindig előző...

Az anyajegy mindig előző életben szerzett sérülés "nyoma"?

Figyelt kérdés
Vagy csak az ilyen sötétebbek, amik kidudorodnak, vagy ez mitől függ?
2011. júl. 11. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
:D Akkor nálunk többnyire örökletesek az előző életben szerzett sérülések.
2011. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném :)
2011. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
De hinném :)
2011. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

18:32,

ugyan miért lenne az?

2011. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sem! Hallottam már erről a hipotézisről, de úgy gondolom alapja nem nagyon van! Ezek a pigment túltermelődés miatt vannak a kidudorodók nem tudom miért. Összegezve nem nagyon lehet a kettőnek egymáshoz semmi köze!
2011. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 botond01122 válasza:
40%
Hát szerintem nem mer nekem a farkam van anyajegy... :x
2011. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

sztem semmi alapja nincs.

télleg, ez kinek jutott az eszébe?? és miből gondolja? vagy "csak úgy"?

2011. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Ez érdekes...igaz,de nem minden esetben.

Van egy hölgy,aki modell szeretne lenni.Most 18 éves és kiderítettük,hogy prostituált volt előző életében,inkább'táncosnő' mivel énekelt is,táncolt is,az 1920-as évek körül.És ő is megemlítette,hogy van neki egy anyajegye,odalenn. Ez nem feltétlenül sebesülés nyoma,csupán egy jel.Érdekesség,hogy tehetségét(énektudását,tánctudását) hozta magával,feladata,hogy párkapcsolata egyenes ,tiszta legyen.


egy másik hölgy ,iszonytató főfájásokkal jelentkezett,megvizsgáltam a homlokát és a halántékán találtam egy vörös anyajegyet.a hölgy visszaemlékezett,hogy volt egyszer egy lidérces álma,hogy katona volt és fejen lőtték,pont ott ahol az anyajegy található,de nem adott neki különösebb jelentést,pedig megrémülve,kínzó lüktető halántékkal rémült fel.Kiderítettük,hogy szerb katona volt,akit kivégeztek,méghozzá úgy,hogy halántékon lőtték. Érdekesség,hogy a hölgy,háború vágyik ki,mert segíteni akar.A szemei születése óta eresek.És kínzó melankóliával,okvetlen gyászérzéssel kell megbirkóznia.


Tehát némely nyom,némely sérülés.Ez nagyon egyénfüggő.

2011. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

11:27,

hogyan deritettétek ki?

Engem is érdekelne az előző életem.

2011. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kérem fiatal koromban vonzódtam e különös dolgokhoz,majd egy természetgyógyászatival és egy pszichológus diplomával tettem hozzá.Mint "dilidoki' dolgozom és ott ha van valaki ,akin nagyon érzek valamit ,hogy hoz a túlról,annak segítek ,ilyen szempontból kivizsgálom.Bármely kedves kolléga képes rá,csak jó helyen kell keresni.Én nem hirdettem magam.


Ha van egy álmod kedves,ami fizikailag átélt,és meghalsz benne,nagy valószínűséggel visszamentél.Ha vannak benne irracionális dolgok,attól függetlenül igaz álom lehet az.A nyelvet amelyen akkor szóltál,megmarad az emlékedbe és gyakran kiderül,hogy kitűnően tudod tanulni.Jó módszer ha elkezdesz halandzsázni,szívből- egyszerűen,és megfigyelni,hogy az halandzsa milyen hangzású,melyik nyelvhez hasonlít.

Ha átéled a halálodat álmodban,kereshetsz magadon jegyet.De nem minden esetben van. Ha előző életedben hangsúlyos szexualitást éltél,akkor a nőknél melleken , nemi szerv körül,férfiaknál pedig csak odalenn ad jelet. Intelligenciára utal,ha a halánték,homlok táján vannak anyajegyek.

Az életekben mindig találkozik egymással néhány lélek.Aki most közel áll hozzád,és ELKERÜLHETETLEN lett hogy találkoztok,bizonyára sors szerű kapcsolat.Ki kell kérdezni,hogy az a személy mely országhoz,korhoz vonzódik,mit gondol a háborúkról stb. a nőt el kell képzelni férfiként,a férfit nőként,tehát másik testben.

Szerelmi lelki társak: A nő elakar futni előle és egyben megölelni a lelki társát.Szerelme vagy megalapozatlanul erőteljes,vagy megalapozatlanul bizalmatlan,gyanakvó.

Gyermekkori magunkat meg kell újra találni. Ha 1 évesen mondjuk,szerettél gyöngyökkel játszani,csecsebecsézni,fésülködni akkor abból lelehet vonni egyes dolgokat.Ha ebben a korban a gyerek harcolósat akar játszani,lehet háborút ,forradalmat élt a lelke.Ha haragos,durcás baba,zsémbesen is halt meg. Nyugodt baba kiegyensúlyozottan került el.A gyermek lelkét nagyon nézni kell,hiszen akkor még nagyon keveset szívott fel ebből a világból.

Most más nem is jut eszembe...remélem adtam egy kis utat számotokra.

2011. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!