Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Meghalt par oraja a szeretett...

Meghalt par oraja a szeretett sogornöm. Mivel vigasztaljam a tesom?

Figyelt kérdés
9 eve voltak együtt,a tesom meg csak 30 eves.Nem tudom mit mondjak neki.Hogy Istenhez került vagy ujjaszületik majd valahol?A tesom meg akarja ölni magat,nem akarja egyedül hagyni a halalban.Kerlek segitsetek.Annyira szerettek egymast!!!
2011. jún. 14. 00:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

„A halál tulajdonképpen jelentéktelen dolog...

valójában csak átmentem ide a szomszéd szobába.

Én én vagyok, te pedig te. Akármit is jelentettünk

egymásnak egymás életében, ez mit sem változott.

Nevezz csak nyugodtam a megszokott nevemen, beszélj

velem ugyanazon a könnyed hangon, melyen mindig is

beszéltél. Ne változtass a hangszíneden. Nevess

ugyanúgy, ahogy valaha együtt nevettünk a vicceken.

Imádkozz, mosolyogj, gondolj rám - emlegesd fel

a nevem nap mint nap, ahogyan annak előtte is, de ne

árnyékolja be semmi a hangulatot, amikor szóba

kerülök. Az élet nem kapott semmiféle új jelentést.

Minden olyan, mint amilyen volt, nem szakadt meg a

folytonosság. Az, hogy nem látnak, még nem jelenti azt,

hogy nem kell rám gondolni. Várok rád, itt vagyok

a közeledben - egészen közel. Nincs semmi baj.”

Henry Scott: A szomszéd szoba

2011. jún. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kedves ismeretlen ismerösök!!Nagyon sok eröt adtatok nekünk ezekben a nehez percekben!Az Isten aldjon meg titeket!
2011. jún. 15. 14:07
 13/21 bromkrezol ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy nyugodtan ölje meg magát, és mivel te meg az ő halálát nem tudod elviselni, hát te is mégy utána. És persze a szülők ritkán viselik el két gyermekük halálát, hát mennek ők is.... Veletek lesz tele az összes újság, ezt meg azért ugye nem akarhatja. Hát szedje össze magát.
2011. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Két magzat beszélget:

-Te! Szerinted van élet a születés után?

-Nem hinném. Onnan még senki sem jött vissza.


Lehet hogy ez egy vicc, de gondolkodjatok el rajta. Elég valószínű hogy van élet a halál után. A sógornőd biztosan jó helyen van, nyugtasd meg a testvéred. Sok szerencsét és részvétem a sógornőd halála miatt.

2011. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

22:36

Ennyi IQ val neked kene felkötnöd magad.Te szegeny ostoba elöleny!

2011. jún. 22. 20:37
 16/21 bromkrezol ***** válasza:
...volt egyszer egy nő, haldoklott a gyermeke. Megkérdezte, hogyan menthetné meg. Azt mondták neki, hogy járja körül a vidéket, nézzen be minden házba. Ha talál olyan házat, ahol nem halt meg senki, kérjen egy szem babot, ez a bab varázserejű, meg fogja gyógyítani a gyermeket. Egyetlen olyan házat sem talált, ahol ne halt volna meg senki. Ezen a bolygón mindenki meghal, ez az egyetlen olyan biztos tény van, amiben nem kételkedik senki. Az hogy mikor, hol és hogyan, tulajdonképpen mellékes. Az emberek fájdalma, mikor elveszítenek valakit, önzésből fakad. Tulajdonképpen azt az örömöt siratják, amitől a másik halála megfosztotta őket, és azt az örömet, amit nem okozhatnak soha többé.
2011. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kedves 19.55 válaszoló

Teljesen egyetértek Veled de az elválás mindig fájdalmas egy lélek számára legyen az a szakítás bármely formája.

Mert örökké létező lények vagyunk akiknek alapvetően életellenes érzés az elválás

Kedves kérdező,

Én úgy gondolom Isten és az Angyalok szemével kell nézni a halálra amely nem az örök elválás ténye hanem Isten kegye hogy ne maradjunk itt örökre ahol minden átmeneti hanem akarjunk hazamenni ,eredeti otthonunka ahol tisztában vagyunk eredeti azonosságunkkal hogy örök élettel létező lények vagyunk .

Szerintem most az a lényeg hogy a testvéred élje meg a fájdalmát és keresse a válaszokat a miértekre a szívében!!!!Love A.

2011. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=YT2U2iISqAs

Mester Tamás: Ne sírj hát...

Love A.

2011. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem és a Sógornőd felakasztotta magát,

akkor azért kicsit nehezebb dolga lehet a Testvérednek.

Hiszen a felesége úgy döntött, hogy nem él tovább.


Persze ezzel most nem segítettem Neked,

remélem lesz itt valaki, aki többet tud az öngyilkosságról.


Ha pedig nem, akkor elnézést kérek Tőled!

2011. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a tovabbi valaszokat nagy kedvesek vagytok.

Kedves utolso!Sogornöm rakban halt meg nem akasztotta fel magat.

2011. júl. 5. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!