Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lephetnek kapcsolatba...

Hogyan lephetnek kapcsolatba szeretett nagypapammal, aki meghalt?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek tablaval szellemet idezni, valami mas modszert esetleg tudtok? Nagyon halas lennek a valaszert.

Legyszi hulyesegeket ne irjatok. Mar valaki tett fel egy hasonlo kerdest, de csak olyan valaszokat kapott, h "irj neki emailt", "asd ki", "nyird ki magad akkor barmennyit beszelhettek". Szoval ilyeneket legyszi ne... Koszonom.


2010. máj. 5. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy, aki meghalt azzal már nem fogsz itt a Földön kapcsolatot létesíteni. Fogadd el, hogy meghalt. Én nem hiszek a halál utáni életben, de ha hinnék akkor is, csak abban hogy a lélek átkerült valhova máshova, ahonnan nem tud ide visszajönni.
2010. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ok. En hiszek a halal utani eletben, ideztem mar szellemet, es hiszem, h kapcsolatba lehet veluk lepni. A tablas modszert ismerem, de attol kerek tanacsot, aki komolyan veszi a keresemet, es tud mas lehetoseget erre.
2010. máj. 5. 16:22
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Dehogynem vissza tud jönni.Én már tapasztaltam.Voltam már szellemidézésen.Nagymamámmal vettük fel a kapcsolatot.Olyan válaszokat adott amit soha! senki! nem tudhatott csak ő és én.Biztos vagyok benne h van halál utáni élet.Mindenképp médium segítségét kérd egyedül veszélyes dolog.Ha gondolod írj privit és megadom a számát.A hitetlenkedőknek is!!!Aki nem hiszi járjon utána le fog döbbenni.
2010. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, a privit megirtam!! :) Varom a telefonszamot. :)
2010. máj. 5. 16:34
 5/14 anonim válasza:
50%
Figyu a papád a halála pillanátában egy új környezetbe került.Különböző tisztulási folyamatokon megy keresztül,el kell szakadnia attól a helytől ahol leélt 60-70 évet(a földi élettől)kár lenne őt megzavarni felzaklatni eltériteni attól mi felé tart.Az az én véleményem hogy önzőség lenne zargatni őt.Engedd el neki is könnyebb lesz igy mert jobban tud tisztulni megnyuodni,
2010. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia.Nem kaptam még meg a privit nem tudom miért:( Az előttem levőnek is igaza van.Mikor ment el a nagypapád és miért akarsz beszélni vele?Ha szabad tudni.
2010. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Attól hogy valamit nem látsz vagy nem tudsz megérinteni még létezhet nem??Ilyenek az érzelmek is például.Nem látod őket mégis befolyásolják egész életedet.
2010. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Én hallottam egy olyat, hogy ha leírod egy papirra a gondolataidat, és néhány hajszálát bele rakod és elégeted gyertya fölött akkor megkapja az üzenetet..
2010. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
91%

Mi van a halál után? Tudunk-e beszélni a meghalt rokonokkal/ismerősökkel?

Igen, tudunk. Ugyanis csodák léteznek, mert attól, hogy szabad, emberi szemmel nem látod, nem azt jelenti, hogy nem létezik, csupán ezt nem észleled vagy nem látod. Sok mindent látunk, ami nincs,(legjobb pl.: délibáb) vagy esetleg sok olyat nem látunk, ami van(ide értve a túlvilági létet is). Bár, ezt mindenki magának dönti el, hogy miben hisz, és miben nem, de mindenesetre szakértő(médium) segítségét kérd.


Sok szerencsét!

2010. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Vannak ilyenek.Ne próbáld egyedül mert olvastam olyan történetet hogy egy fickó egyedül csinálta és leállt a szive.Kérd télleg egy médium segítséget.Meg van olyaan is hogy gonosz szellemet idézel és nem tudsz aludni meg örökké félni fogsz..
2010. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!