Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van nálam egy "szellem" vagy...

Van nálam egy "szellem" vagy valami ilyesmi, hogy tudnék vele kapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 18:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
inkább hívd ki a szellemírtókat!
2011. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%

18:16

és ha ragasz összebas*za a függönyt, akkor mit mond az anyjának?:D

2011. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Küldd a "szellem" szót a 17634-re!
2011. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekel titeket ez a téma akkor minek olvassátok? ;)
2011. jún. 5. 18:27
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Honnan tudod, hogy nálad van?


Amúgy szerintem nem kell hozzá semmi extra, leülsz szép nyugodtan, mikor tudod, hogy épp ott van, és próbálsz nyitott lenni felé, a lelkek megérzik az ilyesmit... Esetleg szólítsd meg, mondd neki, hogy menjen a közeledbe...


És mi célod van azzal, hogy kapcsolatba kerülj vele? Inkább mondd meg neki, hogy menjen el, az ilyen test nélküli lelkeknek nem a Földön van a helye, szóval szinte biztos, hogy ő most rossz "úton jár". Segíts neki...

2011. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Azért akarok vele kapcsolatba kerülni, hogy tudjak neki segíteni és igy nem tudok. Már próbáltam vele "beszélni" de semmi. Pedig tudom hogy itt van. Egyszerűen csak érzem a jelenlétét.
2011. jún. 5. 18:43
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érzés??A "szellemekkel" nem jó kapcsolatba lépni lehet h itt vannak ha lehet így fogalmazni de nekünk nem aza dolgunk h velünk kommunikáljunk.

ha valamit meg tudnod kellene azt úgyis megtudod anélkül h akarnád...

2011. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hát érzem hogy nem vagyok egyedül. De nincs rossz érzésem tőle csak tudni akarom miért van itt.
2011. jún. 5. 19:34
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy távozzon. (én nem szoktam megkérni, elmegy magától is) Ne akarj kapcsolatba lépni vele olyan szinten, hogy tudni akarod miért van nálad. Azokhoz szoktak hozzácsapódni, akiknek magasabb a rezgésük és segítséget várnak tőlük.
2011. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy szellem, hess innét.
2011. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!