Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Meghalt par oraja a szeretett...

Meghalt par oraja a szeretett sogornöm. Mivel vigasztaljam a tesom?

Figyelt kérdés
9 eve voltak együtt,a tesom meg csak 30 eves.Nem tudom mit mondjak neki.Hogy Istenhez került vagy ujjaszületik majd valahol?A tesom meg akarja ölni magat,nem akarja egyedül hagyni a halalban.Kerlek segitsetek.Annyira szerettek egymast!!!
2011. jún. 14. 00:04
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
66%
Mondd neki, hogy te mindig ott vagy neki, bármikor beszélhet veled, bármiről, vagy ha nem tud beszélni, csak ott lehet veled, és hallgattok, és hogy ő nagyon fontos neked, mert ő a testvéred.
2011. jún. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt.Sajnos 1200km valaszt el minket es nem tudok ott lenni vele.Rendesen faj a szivem igy latni öt.A tesom mindig olyan vidam szokott lenni.Szerintetek a sogornom latja öt?Remelem,hogy tenyleg van elet a halal utan.
2011. jún. 14. 01:36
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt a kedves testvérednek, hogy természetes, hogy most így érez, mert gyászban van a lelke.Legyen hálás a sorsnak, hogy szép időt tölthettek együtt, és őrizze meg a párját szép emlékei közt, de érzelmileg próbálja meg elengedni, mert ahogy ő szenved itt, a párja ettől ugyanúgy szenved ott, mert érzi, hogy milyen fájdalmat hagyott maga után.Akik valaha szerették egymást ezt nem akarhatják a másiknak.Nem rajta múlott, hogy most kellett mennie.Vigasztalja meg annak a tudata, hogy a szeretet örök és végtelen a kegyelem.
2011. jún. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Szia. eloszor is reszvetem.MÁsodszor pedig szerintem ez tok termeszetes hogy igy erez. es mond meg neki hogy a szerelme sem azt akarná hogy meghaljon . es beszelgess vele nagyon sokat. akkor is ha messze lakik. telefonon.
2011. jún. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!Mindent megprobalok,csak ne lassam igy a testveremet szenvedni.Ez borzalmas.
2011. jún. 14. 07:27
 6/21 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!


Csald el egy paphoz, beszélgetnie kell vele, és mindent megfog érteni. Úgy fogja majd fel, hogy jobb így, nem szenved.


3 hete halt meg a mamám. :(


Sőt, ha gondolod, én beszélgetek vele, ha adsz egy elérhetőséget, nem árullak be. De tudnék neki segíteni, mert én is ebben voltam.

2011. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

[link]


Küldd el ezt neki.Reméljük kicsit hisz ebben.Tudnia kell,hogy a lány látja most is,nem távolodott el tőle.Talán ha nem ragadta volna el ennyire a bánat:érezné is.Senki nem megy el hiába.Nem veszett el a szerelme csak síkot váltott.Iszonyú nehéz,mert már nem érezheti a bőrét,az illatát,már csak lélekben lehet vele.De úgy sosem szakadnak el.A gyásztól viszont torzul ez a kép.Nem vagyunk képesek ezt érezni.(Nagyon sajnálom,hogy ezt a fájdalmat át kellett élnie!)

2011. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy a Menyországban van és nem kell megölnie magát, mivel megvárja őt ,mikor öreg korában meghal akkor fog vele találkozik. Idő végzetéig fogja várni, nem kell meghalnia!Mertha megöli magát lehet nem a Menyországba kerül és igy nem fognak találkozni.
2011. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszokat es a linkeket.
2011. jún. 14. 16:23
 10/21 anonim ***** válasza:

(Ha megölné magát tutira nem találkoznának)De nem fogja megölni magát.Sajnos az élet lényege,hogy a dolgok folynak,változnak,elmúlnak,néha tragikus hirtelenséggel de sosem értelmetlenül,és nekünk el kell fogadnunk.Mindig el kell fogadnunk.

Ha nem kell rohannom belinkelek még egy verset.

2011. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!