Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy tudhatnám meg, hogy mi...

Hogy tudhatnám meg, hogy mi az én karmám? Hogy miért jöttem erre a Földre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha akarod, én megmondom neked, csak egy Deákot kérek cserébe :D
2011. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a "karmád", amit Te adsz magadnak.

Ha nagyon érdekel, keress látókat meg hasonló "szakembereket". De inkább a saját utadat járd és ne azt, amit mások mondanak Neked

2011. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A földi élet célja a tapasztalás és tanulás. Ez mind annak érdekében, hogy a lélek tökéletesedjen.

Tehát azért születünk, hogy tökéletesítsük magunkat. Ezt úgy kell érteni, hogy a negatív tulajdonságokat kiírtani magunkból. Pl: kapzsiság, féltékenység, büszkeség, irigykedés, ilyenek, ezeket ki kell dolgozni, hogy ne érezzünk ilyesmit. Helyette: együttérzés, jóakarat, önzetlenség, segítőkészség. Javaslom: Mirdad Könyve, OSHO könyvei, Eckhart Tolle, Müller Péter, stb. Itt egy kis előzetes OSHO - tól.

[link]

2011. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. jún. 4. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

a karma az ok-okozati kapcsolat, olyan mint fizikai szinten, hatásra visszahatás, akcióra reakció, de a karmát azt a szellemiségre, mentalitásra értik ezotériában, ahol pedig csak kétféle dolog létezik...erkölcsi jó és rossz...tehát a rossz magatartásra negatív hatások érnek, a jóra pedig pozitív, azért történik a rosszra negatív, hogy abból te tanulj, és a jóval azonosulj, de ha a jót azért teszed, hogy neked legyen jó, akkor még mindig rossz karmát termelsz, mivel saját érdekeddel vagy elfoglalva, vagyis önzően viselkedsz, ami ugye az erkölcsi rossz, tehát annak is lesz visszahatása negatív értelemben. :)


a harmadik válaszoló írta le a lényeget, érdemes elgondolkozni rajta. :P


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el Theodor: Ima ateistáknak c. könyvét, minden kérdésedre választ kapsz. Én viszont ezért a válaszért nem kérek semmit ( utalva az első, rendkivül szellemes hozzászólóra)

Kivánom hogy találd meg utadat, és legyél nagyon boldog:)

2011. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Melany válasza:
Szerintem sehonnan. De tényleg az a lényeg, hogy "lelki" szinten fejlődjünk, tanuljunk, amihez néha rögös az út. Mint pl. most nekem. Szerintetek a megalkuvás kérdése bent van a Bibliában? Mindig minden körülmények között megalkuvónak kell lennünk???
2011. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Adonaielohim ***** válasza:
44%

Szia!


Messzire kerüld el szerintem a "látókar" és ehhez hasonló "szakembereket". Olvasd el az Újszövetséget, Isten Igéjét és abban megtalálod a célt, hogy honnan jöttünk és hová tartunk, mi az életünk célja. Nem hívlak sehova ugyanúgy ahogy senki mást, nem kell senkitől semmi mindenkinek a legnagyobb szeretettel azt tanácsolom óvakodjanak az okkultizmus minden formájától és keresse mindenki az Élő Istent az életében, és ha így tesz Isten nem fordul el senkitől.


Dicsőség Neki érte!

2011. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért jöttél erre a Fölre, mert itt születtél, nem gondolod? O,=
2011. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!