Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez az én karmám? Küzdeni az...

Ez az én karmám? Küzdeni az egészségért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas a karma kérdésében, és kíváncsi vagyok a véleményekre. Egy öreg néni, aki jól ismer, azt mondta, az az én karmám, hogy az egészségemért kell harcolnom.


Vashiányos vérszegény vagyok, szívzörejem és 25 fokos gerincferdülés miatt fűzőm van.


2010. okt. 24. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem az a karmád, hogy add fel és ne más pénzén akarj még élősködni évekig.

Ezt ne vedd komolyan, látod, hogy az a karmád, amit hiszel, annyi lehet, hogy nem tudhatod, hogy melyik az, ezért cselekedj mindig a szíved szerint.

2010. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítalak nem ez a karmád....sokkal inkább egy lehetőség, de ezt nekem most úgysem fogod elhinni. Hasonló a problémám nekem is, bár nekem nem ferdülésem hanem Scheuermann - szindrómám van. A gerinc ferdüléssel ellentéteben ez műtéttel nem korrigálható. Ráadásul a mellkasom is kiszélesedett, hogy a gerincem ne szúrja át a tüdőmet.


Sokáig én is azt hittem, hogy ez karmám, és nem értettem, hogy ha létezik Isten/karma -vagy ki minek hívja- akkor miért tette ezt velem, miért tette tönkre az életem. Aztán rájöttem, hogy, hogy azért teremtettem meg ilyennek, hogy én is megláttassam, hogy Ő mennyire hatalmas. (ez most tudom full vallásosan hangzik, de szeretném leszögezni, hogy nem vagyok egyetlen egyház tagja sem)és valóban.

Felfogás kérdése az egész.

2010. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom,hogy ahelyett,hogy karmának tekintenéd a betegséged és beletörődnél,inkább kezeltesd szorgalmasan,mert ezek nem súlyos betegségek.A vashiányos vérszegénység tablettákkal teljesen meggyógyítható és egyél sok vas tartalmú élelmiszert ,így jó esélyed lesz rá,hogy ettől a problémától teljesen megszabadulj.A szívzörej is kezelhető gyógyszerrel és ezzel még teljes életet élhetsz,rengeteg embernek van szívzöreje.Csak van,aki észre veszi,van,aki nem,ez többnyire nem súlyos.Nekem is van,gyermekkorom óta.Nem vészes.

Gerincferdülésem is van,nekem is,nem is olyan kicsi.Ha elfogadsz egy tanácsot,inkább a gyógytornát válaszd a fűző helyett!Ha csak egy mód van rá,a fűző ugyanis nem engedi,hogy rendesen dolgozzanak a hátizmok,ennek következtében el fognak gyengülni ez hátfájáshoz vezethet és a lehet,hogy a fűző viselése teljesen haszontalan marad.Az úszás a legjobb tartás javító.De bármilyen háterősítő torna jó és az egyenletes terhelés,tehát ,például ne mindig ugyan abban a kezedben cipeld a súlyokat,mindkét oldalad dolgoztasd meg jól.

Jobbulást!

2010. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még hozzátenném,hogy a szívzörejt okozhatja akár a gerincferdülés is,ha olyan ideget nyom a gerinc,ami a szívvel kapcsolatban van.
2010. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy kezdjél el jógázni, és egy olyan oktatót válassz, aki jógaterápiában is jártas és a jógafilozófiával is tisztában van. A jóga segít a gerincferdüléseden és segít megérteni a karmát, amely egyébként nagyon bonyolult dolog, de semmiképpen sem azt jelenti, hogy bele kell törődni a sorsodba.
2010. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet igaza a néninek...

Bármi az oka a betegségednek de neked küzdened kell érte.

Megértelek.

2010. nov. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!