Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Anyukám 2 hete halt meg, most...

Anyukám 2 hete halt meg, most hol van?

Figyelt kérdés
Nem vagyok őrült, csak annyira hiányzik, nem tudom, hogy hogy tudnék rá úgy gondolni, hogy valahogy kapcsolatba kerüljek vele, nem tudom értitek-e, nem tudom, hogy hogyan képzeljem el, hogy hol van a lelke, itt? Vagy elment már?
2011. ápr. 18. 07:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy könyvem,arról szólt,mit élnek át a "halottak" az őket siratók gyásza miatt.Abban volt,hogy egy eltávozott lélek mindenképpen kapcsolatba akart lépni valakivel,de nem ment neki azonnal(a Ghost c.film jutott eszembe).Viszont mindig hallotta,ha Őt szólították "lentről".Azt is írta a könyv,hogy ha "halott"szerettünkre gondolunk erősen,az olyan neki,mint egy telefonhívás,amire reagál,akkor is,ha emberi érzékekkel nem érezzük ezt.
2011. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jó ilyeneket látni amiket írtok, mert 100 %-osan egyetértek veletek. Az én anyukám is meghalt amikor 16 éves voltam:( azóta is űr van bennem és nagyon hiányzik.Egy barátom is nemrég halt meg, ami most még tetőzik a lelki gondjaimat.Tudom hogy mindkettő velem van,és nem csak a szívemben. Sajnos fizikailag egyik sincs, de érzem hogy a lelke itt van,és mikor nagyon szomorú vagyok eljönnek.Volt hogy édesanyámat láttam is, de ez sajnos csak 1x fordult elő.Ezt a barátomat sajnos én nem láttam, de legjobb fiúbarátja viszont igen. Ezek igaz történetek, és nagyon örülök neki, hogy ugyanúgy itt vannak, csak másképp. Sosem hagy magadra téged sem anyukád. Beszélj hozzá ahogy akkor tedded még, mond el neki napi problémád és örömöd. Én is ezt szoktam. Hidd el érti :)
2011. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi jutott eszembe, h írtad, h milyen rosszak a hétköznapok, üresnek tűnnek. Én is ezt éreztem.

Kitaláltam, h minden nap van fél órám, mikor alszik a gyerek, gyertyát gyújtottam, és anyuval beszélgettem, v csak rá gondoltam, elnosztalgiáztam, h milyen is volt, mikor gyerek voltam, felidéztem, h miket szokott mondani, ilyesmik.

Ezt a fél órát elneveztem szomorkodás-időnek. Amikor eszembe jutott anyu a nap többi részében, elhessegettem a gondolatokat, és arra gondoltam, h majd jön a mi fél óránk, majd akkor elsírom neki a bánatom.


Ez segített, végre tudtam aludni, és volt valami ami hozzáköt, majdnem olyan volt, mintha újra köztünk lenne.

Persze nem két hét után, sokkal később kezdtem el, de tényleg segít, de majd jusson eszedbe, így könnyebb átvészelni.

Ma már nem csinálom, de ma már tudok sírás nélkül beszélni róla, tudok nevetni a történeteinken, nem vagyok túl rajta, de valamivel könnyebb.

Ezt azért írtam le, mert fontos, h hagyj magadnak időt, ne sürgesd a gyász folyamatát, és hidd el, a halál tényleg csak egy kis semmiség, anyukád a szomszéd szobában vár. Nekik csak egy szempillantás, nekünk nehéz.

2011. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam is picike egy éves, kereste a nagyit egy ideig de aztán most már jól van... Én sem emlékszem a dédimre, de nagyon sokat mesélt róla anyu, úgyhogy évente többször megyek hozzá a temetőbe, így látatlanul is nagyon szeretem. Így szeretném én is majd, ahogy te, hogy "emlékezzen rá" a történeteken keresztül.
2011. ápr. 19. 08:29
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Arra (is)nagyon jó volt a kérdésed és a válaszok,hogy gyorsan átértékeljem magamban az Anyukámat,és tudjam még jobban szeretni,és vigyázni rá(ha hagyná..)és elnézőbb lenni vele,amíg lehet.Köszönöm!
2011. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Vigyázz rá nagyon :)
2011. ápr. 19. 13:35
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

előző válaszolók nagyon szépen leírták.


egy fontos dolog. tudatban egy vagy nem csak vele, de minden mással is, ha ezt sikerül tudatosítanod magadban, ha sikerült megértened, akkor megszűnik a hiány és a rossz érzés, sőt tisztábban is fogod érezni őt...nem megy el sehova sem, csak éppen más "síkon" van...de veled...ezt jól jegyezd meg. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

OFF lesz bocsi.

LastOne.Left!

Köszönöm, h írtál ide, segítettél már nekem, mikor én voltam ebben a helyzetben, mindig jó látni, h itt vagy még.

2011. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem apukám halt meg, idén már 8 éve lesz, de még a mai napig nem teljesen dolgoztam fel, lehet azért, mert akkor nekem kellett tartani a lelket a többi családtagomban, viszont én is úgy gondolom, az elhunyt szeretteink velünk vannak, csak nem látjuk őket. Őszinte részvétem mindenkinek, tudom mit éreztek. Nemrég hallottam egy könyvről, ezzel a témával is foglalkozik, nézzetek utána: Paulo Coelho: Alef. Most jelent meg én biztos el fogom olvasni.Ha valaki már olvasta esetleg írjon véleményt!

2011. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

El fogom olvasni, Coelho jókat ír.

Most ami könyv segített egy kicsit, az Popper Péter utolsó könyve volt, a Sárkányok barlangja.

Ajánlom azt is!

2011. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!