Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nagyon elszomorodtam, mert...

Nagyon elszomorodtam, mert ugy érzem sokszor hogy elrontom a nekem szánt utat?

Figyelt kérdés

egyáltalán azt szeretném megtudni lehetséges e ilyen egyáltalán..nem vagyok buddhista,de mindig ottvan valahol a fejembe ez a gondolat,hogy valamiért itt vagyok,és azt nagyon meg akarom cisnálni,rá vagyok feszülve szinte.ezért képes vagyok bármit megtenni.

van ennek egy háttere is,körülbelül 3-4 évig füveztem,és egyéb pszihedelikus drogokat használtam,melyek ugyanannyit segitettek mint rontottak,egy ideig csak segitettek,de átestem,ezek segitettek el gondolkodni ilyen dolgokon,amiket máshol visszaolvastam,és észrevettem,hogy nemvagyok kattant,ez így van.

amin rontott,hogy túl sok információ jön ha vagyok valahol(erre csak utolag jövök rá),nem tudok mit kezdeni a helyzettel,a sok gondolataimmal és egyszerüen kilépek a felelösségük alol,vagy csak simán elrontom öket->ilyenkor képes vagyok olyan szinteken megijedni,hogy most mi lesz,éppen milyen dologra lesz ez kihatással,egyszerüen igy vagyok képes összerombolni 15 évvel ezelötti folyamatokat eseményeket.és ilyenkor azt érzem nem igy kéne lennie.ez annyira abszurd dolog,saját magambol szakitok ki egy darabot amit tovább kéne vinnem,ez aggaszt,és ugy gondolom,nem leszek egész,és nem kapom meg a következö életemet ahogy kéne


2011. ápr. 9. 02:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy elrontsuk a nekünk szánt utat! Lehet, hogy esetenként úgy tűnik, hogy csupa "vargabetűt", vagy felesleges köröket futunk, de mindegyiknek van valahol valami célja, oka, mindegyik eseményből, körülményből van mit tanulnunk!

Az ok-okozati törvény alapján: Amit tegnap gondoltál, mondtál, cselekedtél (és hitted is, hogy igaz) = ok, ami annak nyomán ma vagy holnap történik = okozat.


Éppen ezért ne a múlton rágódj, koncentrálj az ITT ÉS MOST-ra. Figyelj oda, hogy ebben a percben, órában, a mai napon mire gondolsz, mit mondasz, mit cselekedsz, mert az fogja meghatározni a holnapodat.


Ha úgy érzed, hogy valami teljesen más úton kellene az életednek haladnia, kérd az angyalok segítségét, hogy mutassák meg merre kellene haladnod. Figyelj oda az apró jelekre, figyelj oda a belső megérzéseidre, mindenkinek segítenek, aki kéri!


A múltad miatt ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Légy büszke magadra, hogy volt erőd kilépni abból a körből, levontad a megfelelő tanulságot, és most már TUDOD, hogy az az út nem vezet sehova. Gondolj rá úgy, mint életednek egy olyan szakasza, amelyből sokat tanultál. Talán azok a tapasztalatok kellettek ahhoz, hogy más, hasonló cipőben járóknak el tudd mondani, meg tudd tanítani, hogyan kell kitörni abból a körből. Mert semmi sem történik véletlenül!

2011. ápr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
2011. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ez egy nagyon jó dal (világklasszis)

címe A helyes utam

Scary Maze

2011. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem lehet elrontani az utunkat, akkor velem jól kib@sztak ezzel az úttal...
2011. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
Mi az, hogy helyes út... Utak úgy lesznek, hogy járunk rajtuk... Nincs ilyen, hogy valakinek kijelölt útja lenne, hiszen az ember maga alakítja az életét, és így a maga sorsának kovácsa... A sorsdumával csak a gyengék mentegetőznek, mert elfelejtenek élni az előttük álló lehetőségekkel, és hogy ezzel a maszlaggal próbálják felmenteni magukat... Ahogy a linkelt EDDA dalban is benne van: "Ahogy élsz, úgy lesz jó, ahogy élsz, az neked való..."
2011. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem miről beszéltek

de ezek olyan momentumok amiknek nem kellene megtörténniük ugy érzem,mert az nem én vagyok aki ezek után a meggodnolatlan pillanatok után leszek,nem tudom kezelni,

mert ezek nekem adnák az erőt,az élet értelmét,és ha pont ezeket cseszem el,az olyan mintha nem is élnék.

épp ezért egy ideig nincs is energiám ujra normálisan gondolkodni,nincs energiám visszaépiteni

2011. ápr. 11. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg ezt a hozzászólásomat (2011.04.10, 21:05):


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__1..

2011. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Komoly problémád: a felelősség nem vállalása. Nyilván ezért drogoztál, mert nagyon nem akartad bevállalni a dolgokat körötted. Nem fog magától elmúlni az érzés, még mindig álomvilágban élsz. Teli félelmekkel és rohadtul nem akarsz szembesülni a valós önmagaddal. A determináció részleges, hiszen van oka, hogy itt élsz, de ha semmit nem teszel magadért, akkor a sorsra fogod az egész buktát. Olyan az írásod, mintha lebegnél. Ha nem vagy hajlandó kiszállni a körhintából úgy, hogy leállítod a vezérlő kart, akkor vagy "repülsz" továbbra is, vagy belehalsz. Veszélyes vizekre evezel: az önsajnálat óceánjába.
2011. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!