Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit elszomorodtam, bővebben...

Kicsit elszomorodtam, bővebben lent!?

Figyelt kérdés

Fiamnak pénteken lesz megtartva 1 éves szülinapja.Csak anyósom és barátnőmék(2 hónapos kisfia és férje)jönnek el.Párom kivett aznapra szabit,hogy segítsen nekem előkészülni.Barátnőmnek külön készítek menüt,amit szoptatás alatt is ehet(nem kell nagy valamire gondolni).Úgy terveztük,hogy 3 körül lenne megtartva az egész,hogy barátnőmék haza érjenek a pici fürdetésére 7 órára.Ma mondta barátnőm,h nekik csak fél 6 körül lenne jó,mert a férje 5ig dolgozik. :( Kicsit lelombozódtam.Szoktak hozzánk járni a picivel,tehát nem idegen neki a környezet,pár órát máskor is elvolt.(ezt csak azért írtam h ha vkiben az merülne fel h barátnőm nem akar hosszabb időre itt maradni a picivel)Tehát összességében max 1 órát maradnának,h 7re otthon legyenek már.Egész nap készülni fogok,főzők,sütök....ez már fix h igy lesz,meg is vettünk már mindent.És erre mondja h nem maradnak sokáig....Értem h munka meg minden,de akkor is rosszul esik.Torta bontás is akkor lett volna/lenne ha itt vannak,és mondta h nyugodtan vágjuk fel a tortát hamarabb.


Mit reagálnátok?Vagy én látom rosszul a dolgokat?


2011. szept. 18. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek rendezed a szülinapot? A barátnődnek? Na ugye. Ez a fiadról és a fiadnak szóljon, őt úgysem fogja érdekelni még egy két hónapos csecsemő, az a fontos, hogy ti ott legyetek neki és érezze, hogy ez egy különleges nap. 2 hónapos babával nem biztos, hogy túl jó ötlet délután 3-tól este 7-ig vendégeskedni, a barátnőd biztos jobban tudja, mi kell a picinek. Szerintem élvezd a szülinapozást és ne bánkódj a vendégek miatt, hiszen a fiadat biztos nem fogja rosszul érinteni.
2011. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább örülnöd kellene hogy 1 óráért bumliznak hozzátok. Ha csak hármasban lennétek az is ünnep! Gratulálok a szülinaposnak!
2011. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elhiszem, hogy rosszul esik de ugyanakkor meg miért pénteken tartjátok?

nálunk úgy van, hogy aznap hármasban ünnepelünk, vasárnap meg jön a család szülinapozni.


nem tudod megkérni a barátnődet, hogy menjenek át kettesben délután és este csatlakozzon a férje?

2011. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam h 7ig maradjanak,hanem h ha 3ra jönnek akkor itt tudnak lenni kényelmesen és utána kényelmesen is hazaérnek,nem kell az órát lesni.


Köszönöm a gratulációt a fiam nevében is:)

2011. szept. 18. 23:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk sajna máskor tartani az én párom munkája miatt.
2011. szept. 18. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnőséget a család-férj és főleg a gyerekek mellett már egyre nehezebb összeegyeztetni,ez szinte mindenkinél így van,szokj hozzá a gondolathoz,főleg hogy ez neked is új,mivel az ő babája még csak most született.Szerintem ez a természet rendje,nem a barátnő a lényeg már ilyenkor.Lesz még olyan életkor,amikor már a gyerekek nagyobbak lesznek,amikor újra előtérbe kerülhet ez is.

Kisfiadnak boldog szülinapot,koncentrálj csak erre,a család a lényeg,ne a barátnő!

2011. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!