Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért volt ez így? Mit jelent?

Miért volt ez így? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Nemrég halt meg egy jóbarátunk..nagyon elvoltunk keseredve és 1x csak megjelent.Többen is láttuk..egyikünk se képzelte. Azt mondta vigyázni fog ránk és eltűnt.A hangja nem az övé volt..miért
2011. márc. 28. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gondolom míj csodás érzés lehetett az amit akkor aznap tapasztalhattatok,de ha belegondolok én nem akarok ilyet soha se tapasztalni mert nem akarok senki olyas kit elveszíteni aki számomra nagyon értékes szerepet tölt be az életemben.
2011. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
mi se akartuk elveszíteni sajnos... emlékszek a temetés napján sütött a nap..amikor elkezdődött a temetés több fokot esett a hőmérséklet és szakadt a hó.A temetés végén elállt egyik pillanatról a másikra. Na én szandálba mentem olyan jó idő volt egész nap és szétfagyva mentem haza...ez se véletlen sztem..
2011. márc. 28. 20:15
 13/17 anonim ***** válasza:
úristen ezt a sok idiótát, mindent kimagyaráz, beképzelték ráadásul egyszerre többen :D gratulálok. én már két szellemet is láttam a házunkba, azóta nem találom olyan viccesnek a dolgot.
2011. márc. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló akkor te hiszel nekem ugye?
2011. márc. 31. 23:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem olvastam végig a kommenteket, és tisztelem a véleményed, de ha kérdezel vmit, mért csak azt a választ fogadod el, ami neked tetszik,
2011. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
menj a jó büdös pi---ba eddig mindenkit lehurrogtál mert nem azt a választ kaptead amit akartál. am. nemlétezik, hogy nyáron süt a nap, aztán meg esik a hó. kb. 8 éves vagy, és a 3 éves barátaiddal észleltél egy baromságot, ök meg helyeselték, közbe asse tuutták mi van :PPPPPPPP
2011. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 lolcsi08 válasza:

szerintem igazad van 12 leszek 3 éve a szülinapom közepén (ott volt a családom a legjobb barátaim és még egy család)

akkor MINDENKI szeme láttára megjelent a 7 éve "elhunyt" kutyám. Nagyon meglepődtünk MINDENKI LÁTTA

2011. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!