Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért volt ez így? Mit jelent?

Miért volt ez így? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Nemrég halt meg egy jóbarátunk..nagyon elvoltunk keseredve és 1x csak megjelent.Többen is láttuk..egyikünk se képzelte. Azt mondta vigyázni fog ránk és eltűnt.A hangja nem az övé volt..miért
2011. márc. 28. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
csoportos hallucinációban volt részed. előfordul amikor több ember lsd-zik és együtt van hogy ugyanazt hallucinálják.
2011. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
idióta paraszt vagy! Attól h a tudásod nulla ezzel kapcsolatba...az nem jelenti azt hogy más hülye!Nyomorék
2011. márc. 28. 14:38
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
LSD nélkül is lehetett csoportos hallucináció,ha mindannyian róla beszélgettetek. De ha neked jobban esik a szellemekben hinni,akkor hidd,hogy az volt. Van aki szívesen képzeli magát vissza a középkorba.
2011. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
attól hogy ti nem láttatok attól még létezik :))))))) úgyh csak olyanok válaszoljanak akik egy kicsit is értenek hozzá
2011. márc. 28. 15:52
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Értek hozzá.. szerintem is képzelgés.. Megfelel?
2011. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egymást lovaltátok a "látni vélem" állapotba.Közös szuggesztió,mely egyénenként magatokra és egymásra is hatott.
2011. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ha logikusan fogjuk fel a dolgok jelentését akkor azért lehetett ez a furcsa élményetek mert ahogy említetted is nagyon elvoltatok keseredve hogy meghalt egy nagyon jó barátotok és mivel folyton rá gondoltatok ez a jelenség átment valóságba így azt láttátok amit szeretetek volna látni és hallani az pedig a nem rég elhunyt barátotok volt. Mikor az ember elveszít egy hozzá igen közel álló személyt akkor könnyen beleeshet abba a csapdába miszerint hogy látja vagy látta vagy épp hallja vagy hallta azt a valakit akit nem tud kiverni a fejéből. Hiszek valamennyit a szellemek létezésében de tudni kell megkülönböztetni a valós dolgokat a nem valósnak tűnő dolgokkal. Szerintem ez egy egyszeri furcsa élmény volt részetekről mert nem hinném hogy lenne több ilyen, persze attól függ hogy mikor tudjátok feldolgozni a barátotok halálát.
2011. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És még valami őszinte részvétem a barátotok haláláról, nyugodjék békében.
2011. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
aha.... köszi a válaszokat... látom nem történt ilyen még veletek..hát csak sajnálni tudom mert remek érzés volt és azóta is érzem és ok nélkül remegek és eluralkodik rajtam 1 érzés... szal még 1x mondom egyikünk se képzelte... nagyon is valós volt...remélem 1x átélitek és nem csak egy hallucinációnak nevezitek ezt a remek dolgot, ami igen kevés embernek adatik meg :)
2011. márc. 28. 19:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy hallucináció volt sem pedig azt hogy csak képzeltétek az egészet vannak ehhez hasonló esetek, még ha sokan kételkednek is benne vagy nem veszik komolyan az az ő bajuk manapság már egyre többen vannak olyanok akik csak nevetni tudnak az ilyeneken de ha netán-tán velük történne ilyen akkor abban a pillanatban lefagyna a mosolyuk az arcukon és csak bámulnának bambán mert nem képesek elhinni azt ami számukra nem létezik.
2011. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!