Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha létezik a karma, miért vár...

Ha létezik a karma, miért vár a következő vagy sokkal későbbi életig a büntetéssel? Miért nem hat vissza a tettek következménye még az aktuális életben?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy valakit pl. azért ölnek meg ebben az életében, mert korábbi életében biztos gyilkos volt. Miért van ez az eltolódás? Legalább tudhatná az illető, hogy igen, amit tettem, megérdemlem, hogy visszaüssön a dolog.
2011. márc. 28. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%

ahha

szal azért élek most mert előző életemben éltem és meg is fogok halni mert előző életemben is meghaltam, és amikor meghalok a lelkem három részre szakad az egyik a mennyországba megy, a másik a zsidó pokolba a harmadik pedig tovább él egy antilopban. majd megkérdezem istent hogy milyen vallású

2011. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!