Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Több előző életet is elő...

Több előző életet is elő tudok hozni, vagy csak a legutolsót? Hogyan érhetem el, hogy emlékezzek rá/rájuk?

Figyelt kérdés
Az előző életemben tanultakra emlékezhetek (pl. : idegen nyelvek, töri, biosz. )? Nagyon nyomasztó tud lenni, ha tudom mi voltam akkor? Hány előző életem lehet? Mit tudtok erről az egészről? Hitetlenek kíméljenek a hülye beszólásoktól!
2011. febr. 12. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

hipnózissal állítólag


ha lesz időm, én is kipróbálom, kiváncsi vagyok hogy tényleg létezik-e.

2011. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudod sehogyan sem. A hipnotizőr állítását sem tudod ellenőrizni,legfeljebb elhiszed,amit mond.
2011. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:24


annyi hogy elviszel egy magnofont vagy valamit amivel fellehet venni :s, én is így akarom majd kiprobálni

2011. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Regressziós hipnózissal több előző életbe is vissza tudsz menni. Általában oda érkezel, amely életből bármivel dolgod van a jelenlegi élethelyzetedben.

Magnót nem kell vinni, mert emlékezni fogsz mindenre. Ezt az állapotot valahogy úgy képzeld el, mint az elalvás vagy a felébredés átmeneti állapotát. Nem hipnotizálnak öntudatlanságig.

Az áthozható tudást pedig ne úgy képzeld, hogy töri meg biosz... Inkább valahogy válaszokat kaphatsz azokra a dolgokra, amiket a jelenlegi életedben "nem tudsz hová tenni".

Különben akkor is érdemes kipróbálni, ha nincs semmi problémád. Nagyon jó élmény; és hasznos is.


Szép estét neked!

ParlanDo

2011. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 14. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!