Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy emlékezzek arra, hogy...

Hogy emlékezzek arra, hogy hova tettem az ellenőrzőmet, vagy bármi más dolgot? Van, amikor lerakom valahova és teljesen kiesik minden.

Figyelt kérdés
Szóval elrakom pl az ellenőrzőmet, és fél óra múlva nem tudom, hogy hova raktam. Hogy tudnék ezen segíteni? Szeretnék rá emlékezni, mivel holnapra már kéne az a bizonyos ellenőrző.
2010. aug. 31. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

gondold végig hogy mikor láttad utóljára és ha ez megvan akkor azt hogy merre mentél vele és ott nézd meg és egyszer be fog ugrani hogy hol tetted le:)

nekem általában bejön.

2010. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ismerős..


az ellenörzőt énsem találtam soha ha kérték..

2010. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tavalyi ellenőrzőmbe egy jegy sincsen beírva, sosem hordtam/használtam :D De holnapra miért kellene? Még nem kaptok jegyeket :-O
2010. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nemhogy holnapra nemkell még hanem nyilván még megsem kapták!!

mert nem a nyáriszünetben osszák ki.

2010. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig tedd ugyanoda, pl a táskádnak ugyanabba a zsebébe.


Jó mondás: akinek nincs esze, van notesze. :-) Ugyanis és is mindent elfelejtek, ezért amit lehet, felírok.

2010. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

16:57-esnek: Van olyan iskola, amelyikben már tegnap elkezdődött a tanítás, hétfőre hivatkozva, szóval nyugodtan megkaphatták már az ellenőrzőket.

Ha megnyugszol, leülsz, hallgatsz vmi szép zenét, később eszedbe fog jutni, mit hova tettél...

2010. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez egy másik dolog, nem iskola, szóval itt négy évig ugyanaz az ellenőrződ és kész. 15 naponta kell bejárni, és pont holnapra esik az első nap. Ennyi. Amúgy megpróbálkozom azzal, amiket írtatok, remélem sikerül.
2010. aug. 31. 18:21
 8/8 anonim válasza:

Szia, nekem a pohárvíztechnika 80%-ban be szokott válni :)

Ülj le, igyál meg egy pohár vizet, és miközben iszod, tedd fel magadnak a kérdést: Hol lehet az ellenőrzőm? Mindig csinálhatod amikor iszol.... egyszer csak be fog ugrani :)

Kriszta

2010. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!