Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen lehet egy utolsó...

Milyen lehet egy utolsó életét élő ember?

Figyelt kérdés

A kérdésem természetesen azokhoz szól, akik hisznek a reinkarnációban.

Szerintetek milyen lehet egy olyan ember, aki mindent megtapasztalt, megtanult már, amit kellett? Aki halála után immár a "Mennybe" kerül?


2010. dec. 4. 19:37
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Nem tudom, de én nem akarok utolsó életet élő ember lenni. Nem szeretnék eljutni abba a bizonyos Nirvánába, mennyországba. Tudjátok miért? Mert számomra az élet a mennyország, hogy a bartátaimmal és a családommal vagyok. Szeretnék még sokszor újjászületni. :)
2011. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, azok akiknek megtisztult a karmájuk azért térnek vissza, hogy segítsenek a többieken:)
2011. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Akiktől én tanulok, azok azt mondják: "megvalósítja Istent". Azt értik rajta, Istennel egyesül, birtokában van az isteni tulajdonságoknak, és csakis azoknak. Mindenkire, mindig, mindenütt kiterjedő szeretet.
2011. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!