Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen lehet egy utolsó...

Milyen lehet egy utolsó életét élő ember?

Figyelt kérdés

A kérdésem természetesen azokhoz szól, akik hisznek a reinkarnációban.

Szerintetek milyen lehet egy olyan ember, aki mindent megtapasztalt, megtanult már, amit kellett? Aki halála után immár a "Mennybe" kerül?


2010. dec. 4. 19:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha hiszünk a reinkarnációban, akkor nincs olyan hogy utolsó élet :) Legalábbis az én olvasatomban. Buddhista vagyok csak úgy mellékesen jegyezném meg.
2010. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

ők már közel állnak hozzá, bocsi, de magyar linket nem találtam.


[link]

2010. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szeretet jellemzi az életét, nem irigykedik másokra, nem manipulálja az embereket. Az ilyen alantas dolgokon már felül emelkedett.

Van egy ismerősöm akinek egy látó azt mondta, hogy ez az utolsó élete, most született le utoljára. Így visszagondolva őt is hasonlóan jellemezném.

2010. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
unalmas, érzéketlen, érdektelen, kiégett.
2010. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

eszéből és szívéből full önzetlen. egy darab negatívum nem jut érvényre benne, mondhatni tisztának, szabadnak teljesen. már ha a definícióra vagy kíváncsi. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát mi azt tanultuk, hogy a reinkarnáció azt tanítja, hogy a lélek örök... Mindenki a mennybe jut és onnan a következő testbe és ez így megy örökkön örökké.
2010. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát, a lélek sem születik örökké újjá, egyszer eljut a Nivánába :)
2010. dec. 5. 11:45
 8/23 anonim ***** válasza:
2010. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
mint a dalai láma, ám ellentétben vele, nem tartozik szolgálattal a világnak.
2010. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A reinkarnáció tana szerint az élet célja: Kilépni a születés, és halál körforgásából. Azaz helyes a kérdés, van olyan hogy utolsó élet.

Az aki ezt éli, az elhangzottakon kívül rendelkezik a "szent közöny képességével is:

http://www.youtube.com/watch?v=6PjWZYoB17E

2010. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!